Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

neltisen

Tablet do 8'' do 1000 zł

Polecane posty

Witam,

poszukuję tabletu. Zastosowanie: ogólnie rzecz biorąc rozrywka podczas częstych wyjazdów (filmy, gry, internet, skype) oraz do nawigacji.

Wymagania:

  • Nie większy niż 8''
  • Slot na kartę sim
  • Obsługa jak największych kart pamięci (mile widziane 32GB+)
  • Mile widziany wariant z białą obudową (ciemne nagrzewają się na słońcu)
  • Cena do 1000 zł

Z góry dzięki za pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się pod temat. Szukam tableta dla żony, rok temu przesiadła się na iPhona i jest zadowolona, wobec tego myślałem o jakimś iPadzie. Chce korzystać z internetu i pograć sobie czasem w Hearthstone`a :) Kieruję się w stronę iPada Mini 2 - czy to obecnie dobry wybór? Czy szukać czegoś innego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat teraz bieda na rynku tabletów, szczególnie jeśli chodzi o nowe modele. Jeśli nie przeszkadza ci używka, to ipad mini 2 jest spoko opcją :)

Z androidowych, w zasadzie tylko Huawei robi sensowny sprzęt. Z czegoś fajnego co uciągnie hearthstona to taki mediapad m3 lite z 3gb ramu. Tylko matryca 10 cali

https://www.x-kom.pl/p/362534-tablet-10-huawei-mediapad-m3-lite-10-lte-msm8940-3gb-32gb-szary.html

Jeśli chodzi o 8 calowe, to tutaj jest już przeskok cenowy i trzeba by doinwestować w takiego mediapada z 4gb ramu

https://www.x-kom.pl/p/362524-tablet-8-huawei-mediapad-m3-8-wifi-kirin950-4gb-64gb-60-zloty.html

sam mam ten model i bardzo go polecam. Wykonanie ma jak flagowy telefon, 4gb robi swoje (też gram w HSa :D ) czasem mam "zminimalizowane" masę apek, netflixa, yt, chroma, gre itp i nigdy mi nie mulił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie dorzucić tutaj jeszcze można Lenovo Tab 4 - 8-calowiec, z b. dobrym Snapdragonem 625, obsługujący kartę SIM, posiada wbudowane 16 GB pamięci wewnętrznej ale można śmiało rozbudować kartą do 32 GB. W białym kolorze dostępny poniżej 1000 zł. Dwie największe zalety to długi czas pracy na baterii (aku +snap) oraz jakość wyświetlacza IPS. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.09.2018 o 18:24, justdriftaway napisał:

Ewentualnie dorzucić tutaj jeszcze można Lenovo Tab 4 - 8-calowiec, z b. dobrym Snapdragonem 625,

Tutaj chyba mowa o Tab 4 8 Plus? Tab 4 ma snapa 425. Jeśli Plus to faktycznie, dobry wybór.

Ja szukałem teraz 10" do 700 zł tabletu z LTE, masakra, ciężko cokolwiek sensownego znaleźć, co nie jest na Mediateku. Lenovo Yoga 2 jest fajny, ale wersje LTE zaczyna się od 1500 zł... No i padło właśnie na Lenovo Tab 4 10", akurat na promocje w sferisie trafiłem za 619 zł. Póki co zadowolony jestem, śmiga, choć ogólnie o sprzętach Lenovo najlepszego zdania nie mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...