Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ThePirateArr

Komputer zawiesza się przy odpalaniu "cięższych" aplikacji

Polecane posty

Witam. Kupiłem kartę graficzną Radeon HD5770, poszedłem do serwisu, zamontowali, wszystko ładnie pięknie, ale nie mogę odpalać niczego, no, prawie niczego. Na początku niektóre gry w ogóle się nie odpalały, a niektóre po prostu aplikacje zawieszały się, albo czarny ekran, monitor na sekundę miał black screen, a na pasku powiadomień było napisane "Sterownik ekranu przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność” NP. Odpalam aplikacje Blizzarda, żeby włączyć Overwatch, ale w OV czarny ekran, po czym występuje wyżej wymieniona sytuacja, a więc poszperałem po forach, i znalazłem to: "W Menu Start -> Uruchom wpisujemy "regedit.exe" i uruchamiamy edytor rejestru i przechodzimy do sekcji:
HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControSet\Control\GraphicsDrivers (GraphicsDrivers musi być podświetlone!)
W prawym oknie Prawy przycisk myszy Nowy -> Wartość DWORD (32-bitowa).
Po dodaniu w nazwie wpisujemy "TdrLevel" klikamy dwa razy w ten nasz nowy wpis i wpisujemy
wartość "0". Niby wszystko legit, zrobiłem co trzeba, myślę działa, ale nie, oczywiście, że nie. Teraz windows kompletnie się zawiesza i pomaga tylko reset komputera. (Po kilku próbach włączenia OV, spróbowałem z czymś mniejszym tzn. Of Guards and Thieves, taki indyk. Ustawiłem wszystko na Full i śmiga aż miło. O co może chodzić  (monitor resetował się też przy samym włączeniu aplikacji Blizzarda)? Instalowałem sterowniki 2 razy, odinstalowałem stare od Nvidii (tak, wyczyściłem). O co może chodzić ? Ja już naprawdę nie wiem :< (temperatury są w porządku), cały tydzień pech. Już 4 raz w tym tygodniu pójdzie do serwisu komputer :)
Proszę o pomoc :<<<<<<<<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...