Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ivo100

Logowanie się na konto Mojang

Polecane posty

Witam.

Od paru lat grywam sobie w grę zwaną "Minecraft" co się z tym wiąże jakieś 2 lata kupiłem premium (robiłem to pobieżnie i szybko). Ostatnio gdy miałem zamiar zmienić sobie skina W oczy rzuciła mi się informacja że jeżeli posiadam windows 10  i zakupioną grę  to  Wersja Minecraft'a windows 10 Nalerzy mi się bezpłatnie.   Uradowany tą wiadomością postanowiłem zagrać w tą "odmianę" gry Minecraft. No i wystąpił następujący problem mianowicie żeby otrzymać klucz aktywacyjny do tej "odmiany" gry Minecraft trzeba się zalogować na stronę https://www.mojang.com. Posiadam na niej konto lecz gdy próbuję się na nie zalogować wyskakuje błąd ("Error! Unknown e-mail address or password.").  Myślałem że kiedyś zmieniałem hasło i go nie pamiętam dlatego klinąłem "Forget password?"                     ale nie pomogła nawet zmiana hasła nadal wyświetla się ten komunikat. ): 

Nie wiem co mogę jeszcze zrobić (zaznaczam że zmiana hasła została wykonana wczoraj więc o jakiś opóźnieniach niema mowy).

Jest to mój pierwszy temat na tym forum i nie wiem czy dobrze go umieściłem jeżeli nie to przepraszam i proszę administrację o jego przeniesienie z góry dzięki. (: 

(Po wpisaniu w wyszukiwarkę inter. jakichkolwiek informacji które pomogły by mi w rozwiązaniu tego problemu nie znalazłem nic przydatnego ):  )                                                                                                

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...