Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

herendil

Rozwiązany: Escape From Tarcov - Restart PC

Polecane posty

Hej. Problem jak w temacie, gdzies czytalem, ze sporo osob ma ten problem, a mianowicie.

Odpalam Escape from Tarkov, menu chodzi dobrze i sama gra rowniez (nieksie/ srednie ustawienia 40-60 FPS) o ile sie zaladuje... w wiekszosci przypadkow czyli jakies 80-90% komp sie poprostu restartuje w trrakcie wczytywania mapy, zmienialem ustawienia w grze, ale nic to nie zmienilo, przez jakis czas bylo ok, ale potem komp mi sie zrestartowal nawet w trakcie raidu (raz). Moze to być wina zbyt malej ilosci ram? Podobno EFT żre ram jak głupie. Ma tutaj ktoś podobny problem?

intel 2500k

gtx 970 msi

asrock p67 pro3

OCZ 600W

win 10 Home 64 bit

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, ze w swoim poscie napisales o mozliwosci posiadania zbyt malej ilosci pamieci, ale nie wspomniales, ile jej masz. 

U mnie restartow nie bylo, ale w zamknietej alfie zazwyczaj musialem odpalac gre dwukrotnie, bo za pierwszym razem w wiekszosci przypadkow wieszala sie kiedy powinno pojawic sie menu i tylko restart pomagal. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 GB ram. Gra mi odpalała i gralem plynnie kilka godzin. Wydaje mi sie ze przyczyna moze byc zasilacz lub stary dysk samsunga, sprawdzalem jednak zainstalowane gry na samsunmgu i na WD. Bardziej wymagajace gry Conan Exiles, BF1, Paragon, EFT tez powoduja restarty odrazu lub po jakims czasie grania, lzejsze gry chodza ok i restartu nie ma. Obstawiam wiec zasilacz, niestety miernika napiec nie mam ale na 90% jestem pewny ze to on. Poza tym mieszkam w Anglii a tutaj w gniazdach sa chyba inne napiecia niz w PL wiec moze zmiana na angielski zasilacz pomoże? Jak sądzisz?

Temperatrury na procku i grafdice sa bardzo ok 40-60 stopni. Zmienialem tez pasty i czyscilem caly PC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...