Skocz do zawartości
norbiw13

Rozwiązany: Dysk Przenośny 8tb do okolo £250 (1250zl)

Polecane posty

Witam,

Szukam dysku przenosnego 8tb albo wiecej jezeli sa takie do okolo £250, strona ktora mi polecicie nie ma znaczenia, na razie szukalem na scan.co.uk , ebay.co.uk i amazon.co.uk

Moj dysk 6tb jest juz prawie pelny (zastalo chyba 1,45tb) a to wszystko przez FRAPSa wiec potrzebuje dysku na ktorym moge trzymac rozne filmy, najlepiej aby nie byl jakis mega wolny bo jak bede na wakacjach to moge na nim renderowac filmy, czas renderingu nie ma znaczenia. Na laptopie mam SSD i nie chce na nim renderowac.

Na amazonie za £185 jest Seagate Backup Plus Hub 8 TB USB 3.0 Desktop, czy to jest dobry wybor czy moze jest cos lepszego?

https://www.amazon.co.uk/Seagate-Backup-Desktop-External-Integrated/dp/B01IAD5ZC6/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1502184841&sr=8-1&keywords=seagate+innov8

Dziekuej za pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renderowanie filmów na dysku zewnętrznym to zawsze kiepski pomysł, chyba że mamy podłączonego coś przez eSATA/Thunderbolta/USB 3.1 Gen 2.

Jedna uwaga: z racji relatywnie niskiej sprzedaży wysokich pojemności - trudno wyrobić sobie zdanie na temat ew. awaryjności (ale jakby padały jak muchy to byłoby też o tym głośno).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Seagate Backup Plus Hub 8 TB USB 3.0 Desktop około 2 lata temu. Do tej pory działa bardzo dobrze. Nie używam go codziennie, ale jako miejsce na przechowywanie danych jest super.

Dysk nie jest przenośny i potrzebuje zewnętrznego zasilania.

Temat można zamknąć. Dziękuję za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...