Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Svanar

Uniwersalna myszka do ok. 150 zł.

Polecane posty

Cześć,

Poszukuję nowej myszki, ponieważ w mojej obecnej (Steelseries Rival) popsuła się rolka. Liczę na waszą pomoc w znalezieniu czegoś fajnego.

  • Jestem praworęczny.
  • Cena. Myślałem o ~150 zł. Jeśli byłaby dramatyczna różnica, to powiedzmy do 200 zł jestem w stanie wydać.
  • Główne zastosowanie. Przez większość czasu przeglądam internet, czasem jakieś gry typu Dota 2, Wiedźmin itp.
  • Chwyt. Zdecydowanie palm grip. Lubię duże myszki, gdzie mogę sobie spokojnie oprzeć na niej całą dłoń. Lubię też myszki wyprofilowane dla praworęcznych. Długość od czubka najdłuższego palca do kciuka (zgodnie ze stroną w template) to ok. 14 cm.
  • Kabel. Jeśli tylko będzie działać w sposób zadowalający to nie mam preferencji. Mimo wszystko wolałbym kabel, żeby nie trzeba było pamiętać o ładowaniu/wymianie akumulatorków.
  • Powierzchnia. Podkłada. Nie mam pojęcia z jakiego materiału, jakaś steelseries. Chyba materiałowa...
  • Ilość przycisków. Z dodatkowych przycisków to chciałbym "te standardowe pod kciukiem" - dlatego też lubię myszki wyprofilowane. Nic więcej nie potrzebuję / nie wymagam.

Z góry dziękuję za pomoc!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...