Jump to content
banaroo

Smartfon Xiaomi Redmi 4x 4G 32GB Dual Sim

Recommended Posts

Jestem w posiadaniu Redmi S3 3/32GB i polecam w nim wszystko (szczególnie baterię). Z tego co mi wiadomo to 4X niczym poza wyższą ceną się nie różni. ;) Jedyny zarzut mam tylko do aparatu - jest "tylko" dobry (niezła ostrość i autofocus, kosztem odwzorowania kolorów).

Podkleję się pod temat, bo też zamierzam kupić takowy model. Mam pytanie odnośnie tego, czy różnica między 3gb i 4gb co do wydajności będzie widoczna? Nie korzystam za dużo z telefonu, podstawowe aplikacje jak facebook, messenger, spotify, snapchat itp. Spodobała mi się biała wersja z niebieską tylną obudową, a trudno znaleźć 4gb w tym kolorze.

Edit. Czy te 4100mah wytrzyma przynajmniej 2/3 dni bez ładowania? Aktualnie mam LG L9 II i jak był jeszcze w miarę w dobrym stanie to bateria mi tak na 2 dni wystarczała. Nie korzystam dużo, trochę muzyki i chwilę na necie, odpisać czy coś.

http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_621145.html Kupował ktoś stąd?

http://www.grossoshop.net/xiaomi-redmi-note-4x-3-32gb-light-blue.html wychodzi 33zł czy jestem idiotą?

Edited by Fander

Oglądałem dzisiaj w media expert identycznego redmi, 3gb czarny. Nawet fajnie to wygląda, troszkę mały się wydaje. Zastanawiam się nad Redmi Note 4x 4gb/64gb. Nie było takiego w sklepie, ale Huawei Mate S ma prawie te same wymiary, i nawet spoko. Coś ktoś o Note? Czy brać zwykłego 4x?

Kupiłam redmi note 4x 32gb. jak dla mnie telefon jest świetny. zero zaciek wszystko chodzi płynnie. Ma procesor snapdragon 625 (bodajże 8 rdzeni po 2,0Ghz). 3gb ram 5,5 cala. za 750zl. uważam ze w porównaniu z podobnymi cenami samsungów, sony czy huawei to ich po prostu miażdży.