Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wojtis

[3500zl] Laptop ogolnego uzytku

Polecane posty

Czesc. Na wstepie powiem, ze budzet moze lekko przekraczac cene podana w tytule. Ogolnie szukam laptopa do wszystkiego tak naprawde. Kupuje go ze wzgledu, ze moze mi sie przydac na studia, ale nie ukrywam, ze od czasu do czasu moze chcialbym w cos zagrac. Mam tylko tytulow jak GTA V i chcialbym zeby laptop udzwignal ta gre, ale zeby tez jakos ona wygladala, a nie pokaz slajdow. Moze za duze mam wymagania, no ale... Kilka laptopow, ktore udalo mi sie wyszukac:  

-Lenovo V310-15IKB 15,6" Intel Core i7-7500U - 8GB RAM - 1TB Dysk - 128GB SSD - R5M430 Grafika - Win10

-Dell Inspiron 3567 15,6" Intel Core i7-7500U - 8GB RAM - 1TB Dysk - R5M430 Grafika - Win10

-Acer Aspire F5-573G-56M5 15,6" Intel Core i5-7200U - 8GB RAM - 1TB Dysk - GTX950M Grafika - Win10

-HP Omen 15-ax212nw 15,6" Intel Core i5-7300HQ - 8GB RAM - 1TB Dysk - GTX1050 Grafika - Win 10

dam

Jak widzicie, HP lekko wykracza poza zakres, tyle jeszcze jestem w stanie przezyc. Lenovo ma dodatkowy bajer w postaci dysku dodatkowego SSD na system. Ktory z tych jest wart polecenia? Ewentualnie czekam na wasze propozycje. Reasumujac: laptop do wszystkiego. Filmy, gry, nauka, internet, muzyka. Niech posluzy przez jakis czas, dluzszy. Moze do konca studiow :D

ans

Czekam tez na wasze propozycje, z mila checia zobacze tansze typy. Im mniej wydam tym lepiej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...