Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Forafix

World of Warcraft po uruchomieniu gra zawiesza komputer

Polecane posty

Jak w tytule czasami gra się zawiesza powodując przy tym zawieszenie całego laptopa. Najpierw zamiera obraz po około sekundzie nie mogę ruszyć kursora myszki, kontrolki na laptopie nie reagują na capslocka ekran nie gaśnie po odłączeniu laptopa od prądu. Jedynym rozwiązaniem jest force shoutdown. Co ciekawe w niektórych lokalizacjach w grze zdarza się to zawsze w momencie wejścia do lokalizacji podczas gdy w innych miejscach gra zawiesza się losowo. Po zawieszeniu jest duże prawdopodobieństwo około 80%, że gra ponownie się zawiesi w tym samym miejscu kilka sekund po włączeniu. Nigdy nie zdarza się to na ekranie lądowania czy w menu wyboru postaci. Próbowałem reinstalować grę na tym samym dysku i po reinstalacji problem zniknął na około tydzień po czym powrócił. Potem spróbowałem skopiować zainstalowaną grę na inny dysk oraz na dysk zewnętrzny (według Blizzarda takie przenoszenie gry jest OK) i problem wciąż występował, ale nie jestem pewien czy po prostu nie skopiowałem już zepsutych plików. Sam podejrzewam dysk twardy ponieważ poprzedni właściciel laptopa raczej o niego nie dbał formatował go wielokrotnie i wgrał obok siebie Linuxa i Windowsa, po czym nieumiejętnie usunął oba systemy powodując że dysk o pojemności 750GB skurczył się do 550GB.

Specyfikacja laptopa: https://www.notebookcheck.pl/Recenzja-Lenovo-G770.64169.0.html

System Windows 10

PS. Nie jestem pewien czy ten dział jest odpowiedni dla tego tematu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...