Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wrotek

Neverwinter Nights Diamond Edition GOG

Polecane posty

Mam same problemy.

Przez ostatnie 2,5 miesiąca działałem na GeForce 6600 128 MB. Teraz dostałem od brata jego starą kartę: GF GTS 450.

I tak, mając GF 6600 pograłem trochę w gry już pradawne, w tym Neverwinter Night Diamond Edition z GOG. Gry nie przeszedłem, próbowałem ją uruchomić po zamontowaniu GF GTS 450 no i nie działa.

Po kliknięciu aby się włączyła (niezależnie czy przez skrót przy pulpicie, czy z menu start (czy jak to się nazywa w Windows 10), czy z GOG, kursor mieli mieli ii pustka.

Jedyny ślad jest taki, że jak przywołam trzech króli (ctrl+alt+del) to w menadżerze zadań widzę wśród aktywnych grę. No ale nic z tym się nie dzieje, a i zużycie procesora jest 0, a pamięci może 14 mb. Skutkiem tego jest też to, ze w GOGu opcja uruchomienia gry jest "szara" więc uważa, że włącza się/włączona.

Ale to tyle ...

Sterowniki karty graficznej od razu pobrałem najnowsze ze strony nvidia. Grę też przeinstalowałem.

Windows 10

Jakieś rady?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuacja problemu, wyszło przypadkowo:

Gra się uruchamia gdy odłączone są głośniki. Podłączenie ich w trakcie gry - nic nie zmienia, w grze brak  dźwięku.

Zrobiłem odinstalowanie oraz wyłączenie karty dźwiękowej z karty graficznej oraz reinstalkę sterowników używanej karty dźwiękowej (z płyty głównej). Nic nie zmieniło.

Tym bardziej nie wiem co mam teraz zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów piszę. Gra nadal nie działa. Postanowiłem jednak sprawdzić czy gra znów uruchomiłaby się na starej karcie graficznej no i ... nie.

Coś się stało i nie mam pojęcia co. Tzn. jeśli nie mam podłączonego żadnego urządzenia dźwiękowego, to gra działa.

Co więc związanego z dźwiękiem może blokować rozruch gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając dosyć tej nieznanej bariery zainstalowałem na drugim HDD system od nowa. Też Windows 10. I tam gra działa. Nie instalowałem tam za to nic samemu. Ot, tylko sterowniki które windows zainstalował (w tym nowe od nVidia).

 

Pytanie, co może mi wadzić (i tylko w tej grze) w moim "normalnym" systemie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...