Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kiro

Wii U Basic (czarne) + The Legend of Zelda: Wind Waker HD

Polecane posty

Cześć wszystkim. Jak w temacie, na sprzedaż posiadam tą najbardziej podstawową wersję Wii U, kolor czarny, do zestawu gra The Legend of Zelda: Wind Waker HD. Mam okazję okazyjnie kupić PS4 od kolegi, a jako, że Wii U kupiłem (a właściwie to po skończeniu najważniejszych gier wymieniłem w sklepie 3DSa na niego) głównie dla The Wonderful 101 (nową Zeldę mam zamiar ograć na Switchu w przyszłości, na razie czekam aż na konsoli pojawią się nowe Tales of czy Xenoblade Chronicles 2) po skończeniu Wind Wakera (ale o to ewentualnie się nie martwcie, do końca tygodnia będzie skończony) nie będę miał w co grać (znaczy się powiem inaczej: miałbym, ale jako, że już nie mieszkam, przynajmniej na razie, w Sosnowcu nie mam możliwości swobodnej wymiany gier, a w mojej okolicy nikt Wii U nie posiada, w żadnym sklepie nie kupię, Wadowice to za duża miejscowość nie jest, a bez samochodu nie podjadę nigdzie dalej swobodnie). Wszystko co mam do zaoferowania to konsola, GamePad, kabel do jego ładowania (zakupiony nowy, stary gdzieś zagubiony), zasilacz do konsoli, The Legend of Zelda: Wind Waker HD w stanie idealnym (wersja pudełkowa), mogę dorzucić konwerter HDMI/VGA (sprawdzony z PS3 kolegi i z moim Wii U, wszystko w 100% sprawne, nie miałem najmniejszego problemu z działaniem, z tego co wiem działa też z PS4, ale to już zależy od monitora) i kabel VGA (na takim grałem na moim monitorze). Pudełka niestety brak, ale stan wizualny samej konsoli jest bardzo dobry, ot, zwyczajne ślady użytkowania, Wii U tak ma, że strasznie na nim zostają ślady palców. Cena do ustalenia na PW, tam też mogę wysłać zdjęcia (niestety one nie będą oszałamiającej jakości, do dyspozycji mam tylko telefon, ale nie powinno być źle). Za konsolę nie chcę zdzierać, po prostu dopóki chcę kupić aktualnie inną konsolę ;) Możliwy odbiór osobisty na terenie Wadowic i okolic (Andrychów, Oświęcim, mogę podjechać do Krakowa).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...