Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nekro

Pc z wifi.

Polecane posty

Witam, zastanawiam się złożeniem komputera do ogólnego użytku, filmy, gry, internet. Do tego pieca chciałem dołączyć procesor i5 7400 i gtx 1060 3gb (wydaje się sensowną podstawą do gier przez kilka najbliższych lat), jednak rynek kart pozmieniał się w ostatnim czasie, dlatego zgłaszam się do was :)

Wmogi w tej maszynie to:

- Płyta główna z Wifi - i to jest podstawa podstaw :)
- Karta z prockiem, które utrzymają komfort gry na poziomoe 30 fps+ przez kilka lat. (Rozdzielczości oczywiście nie będą jakieś ogromne, sądzę że 1920 x 1080 to jest max :P
- Zestaw musi się zamknąć w 3 tysiakach.

Dodam, iż dysk zostanie przełożony ze starego komputera więc go nie uwzględniamy. Napęd dvd to też zbędny wydatek.

 

@yojc Oczywiście, byle prędkość trzymała się blisko 1MB (funbox stoi na piętrze :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W gwoli ścisłości komputer nie ma być dla mnie : )  Pomagam znajomemu, który jest kompletnie zielony w temacie. Pomyślałem, że może na razie kupić pc bez karty graficznej i poczekać aż sytuacja na rynku się uspokoi. Maszyna będzie już stać, obsługiwać neta itp. a grafikę się dokupi po czasie. Wcześniej mówiłem o gtx 1060 3gb, ale właśnie ze względu na cenę.
Skoro kumpel jest skłonny poczekać na ten podzespół to lepiej sięgnąć po 6gb. 

Monitor do tego zestawu to starutki https://www.cnet.com/products/samsung-syncmaster-710n-lcd-monitor-17-mj17asks/specs/.

@Zły Wilk Tak zdaję sobie sprawę z problemu wejścia, ale na początek użyjemy przejściówki. Wymiana teraz nie jest planowana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...