• Ogłoszenia

• wies.niak

Regulamin działów konsolowych (aktualizacja: 07. 05. 2011 r.)   22.03.2016

Zasady działów konsolowych   1. W dziale obowiązują wszystkie postanowienia regulaminu głównego Forum Actionum oraz netykieta. 2. Dział konsolowy został podzielony, aby wygodniej Wam było z niego korzystać. Obecnie znajdujące się w nim subfora: - Ogólnie o Konsolach - tu znajdziecie wszelkie 'versusy' (czy X jest lepsze od Y itp.), tematy okołokonsolowe oraz 'dziwne', których nijak nie można wpasować w pozostałe działy. - Pomocna Dłoń - w tym subforum zwracacie się ze swoimi problemami, dotyczącymi zarówno gier jak i sprzętu. Zostało przejrzyście podzielone na next-Geny, handheldy oraz konsole retro (od PS2 wstecz), więc nikt nie powinien mieć problemu z założeniem tematu w odpowiednim miejscu. - Dyskusje o Grach - tutaj odbywają się wszelkie rozmowy dotyczące zarówno pojedynczych tytułów jak i całych serii gier. - Sprzęt - ostatnie z subforów działu, które zostało przeznaczone zarówno do dyskusji na temat poszczególnych typów konsol jak i do omawiania nowinek sprzętowych. 3. Zasady poprawnego zakładania tematów - Zanim założysz nowy temat, skorzystaj z wyszukiwarki (znajduje się w lewym dolnym rogu ekranu) i sprawdź, czy problem identyczny bądź podobny do Twojego nie został już rozwiązany wcześniej. - Jeśli masz problem z grą lub sprzętem, a znalezione tematy nie dały Ci rozwiązania, załóż własny temat. Nie dopisuj się do tematów innych osób, aby przedstawić własny problem. - Jeśli nie szukasz rozwiązania problemu, ale chcesz podyskutować o jakiejś grze lub sprzęcie, to sprawdź, czy dane zagadnienie ma już swój temat. Rozmowy na temat jednego sprzętu lub gry prowadzimy w jednym zbiorczym temacie. - Gdy zakładasz temat, zadbaj o jego poprawną nazwę. Musi ona jak najlepiej odzwierciedlać i opisywać Twój problem. Przykładowo temat "GoW - problem" nie jest poprawny. Lepiej napisać "Gears of War - jak pokonać strażnika na poziomie Reactor?". - Prosimy nie używać skróconych nazw tytułów, jak np. GoW - powinno się napisać pełny tytuł, w jego oryginalnej wersji językowej. - Wymagane jest także używanie tagów. Jeśli zakładasz temat o grze na PS3 - umieść przed tytułem tag [PS3]. Podobnie problem dotyczący PSP czy gry na nią, zawierać musi na początku tag [PSP]. Pozwoli to uniknąć bałaganu i uczyni dział przejrzystszym. - W działach Ogólnie o Konsolach i Dyskusje o Grach tematy muszą zostać zatwierdzone przez moderatora. Poprawnie założony temat musi spełniać wszystkie powyższe warunki, nie może również dublować się z tematem już istniejącym. Jeśli Twój temat jeszcze nie jest widoczny, oznacza to, że nie został jeszcze zaakceptowany. Zaczekaj, zamiast zakładać go kolejny raz. - Tematy, które nie będą spełniały powyższych reguł, będą moderowane, a autorzy upominani. Jeśli pomimo wielu próśb osoba upomniana nie zmieni postępowania, zostanie ukarana ostrzeżeniem. Tematy o tytule "Pomocy!", "Help!!", "Nie działa", "Problem" nie będą tolerowane i wylądują w koszu. 4. Zabronione i karane natychmiastowym ostrzeżeniem jest: - Pytanie o przeróbkę konsoli; - Podpowiadanie, jak przerobić konsolę; - Piractwo (przyznawanie się do uprawiania go, zachęcanie do niego i pomoc piratom etc.) - Rozmawianie o wszelkich aplikacjach wymagających przerobionej konsoli (homebrew, programy itp.) Wszelkie pytania, skargi lub uwagi proszę pisać w temacie Uwagi do moderatorów IV lub ewentualnie Propozycje zmian na Forum Actionum.
Marcin241996

Dualshock 3 Spusty

Witam mam do was pytanie w szczególności do posiadaczy PS3. Kupiłem dzisiaj nowego pada w sklepie oryginalnego Dualshocka 3 wszystko działa ok tylko spusty wykrywają nacisk gdy są do połowy wciśnięte a nie od samego początku. Nie wiem czy tak ma być ale mam podróbę w której nacisk wykrywa od najmniejszego jego dotknięcia napisze mi ktoś z posiadaczy oryginalnego pada jak spusty prawidłowo maja się zachowywać? Bo nie wiem czy go jutro reklamować. Proszę o szybkie odpowiedzi zależy mi na czasie :/

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.