Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koszmiczny

Kurs Świadomego Śnienia

Polecane posty

Gość Koszmiczny
Miesiące prac i przygotowań, kilkaset gigabajtów materiałów i niezliczona ilość obsuw. Ale opłaciło się. Z przyjemnością
ogłaszamy, że nasz Kurs Świadomego Śnienia już za 2 tygodnie ujrzy światło dzienne.

Dołożyliśmy wszelkich starań, by kurs był jak najbardziej rzetelny, konkretny i pełen w niezbędną wiedzę, a jednocześnie serwował wszystko w przyjemnej dla oka (i ucha) formie. Jednego jesteśmy pewni -Czegoś takiego w polskim internecie nie znajdziecie nigdzie.

Chciałbym podziękować @CosmicKid za wytrwałość i profesjonalne podejście przy pisaniu tekstu oraz @FallenLeaf i @incestus za dostarczenie materiałów i pomoc przy dopinaniu wszystkiego na ostatni guzik.
Duże podziękowania także dla @wampia, która w naszym kursie wcieliła się w nieustraszoną oneironautyczkę ;)

Już teraz można zakładać swoje kursowe dzienniki w dziale z kursem. Szczegóły tutaj.
 
Zespół i-Sen.pl
 
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Koszmiczny

No, bo lokacje z gier, postacie i zdarzenia przenikają do snów. Gracze mają dużo snów i fajnie jakby każdy podzielił się tym co mu się śni :)

Ale była, by wtedy jazda :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Koszmiczny napisał:

Miesiące prac i przygotowań, kilkaset gigabajtów materiałów i niezliczona ilość obsuw. Ale opłaciło się.

Jestem ciekaw, jak to wyszło, bo uważam, że taki nakład pracy jest niepotrzebny, żeby nauczyć kogoś świadomego śnienia. No ale z chęcią obejrzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mi się śniło tyle, że aż budzikowi znudziło się dzwonić. Także niechaj świadome śnienie mnie cmoknie tam, gdzie słońce za często nie dociera.

4 godziny temu, Koszmiczny napisał:

Mi się po prostu włączyła senna polucja, a jak wiadomo tam się różne dziwne rzeczy dzieją : )

ftfy

5 godzin temu, Tesu napisał:

Jakie znowu gry!?!? Mnie sie zawsze snia cycki, nie narzekam i poletzam! :D:D:D 

A twoja żona wie, że śnią ci się cycki innych kobiet i nie protestuje? Chociaż pewnie się cieszy, że tylko się śnią, a przynajmniej ma taką nadzieję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, 2real4game napisał:

A twoja żona wie

Wie, niejeden raz juz jej moje sny opowiadalem. 

28 minut temu, 2real4game napisał:

śnią ci się cycki innych kobiet

Sugerando, ze to sa cycki innych kobiet. 

28 minut temu, 2real4game napisał:

i nie protestuje?

Primo - to sa zdrowe sny. 

Secundo - jest na tyle wyluzowana, ze nigdy nie protestowala, kiedy z kumplami szlismy do miejsc, w ktorych wysportowane i skapo odziane zawodowe tancerki staraja sie zachwycic widzow swoim tancem. Dlaczego mialaby protestowac z powodu snu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...