Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aleksdraven

Origin - Brak reakcji po zainstalowaniu na Windows 10 Creators Update

Polecane posty

Witam,

Dzisiaj zaktualizowałem Windowsa 10 do wersji 1703(Creators Update), aktualizacja powiodła się bez problemu i system działa poprawnie tak samo gry jak Warframe, Dragons Dogma czy Left 4 Dead 2. Niestety Origin się nie włączył jak i również wszystkie gry od niego zależne. Nie pierwszy raz; to samo było po reinstalacji windowsa rok temu, problem oczywiście rozwiązałem poprzez ponowne zainstalowanie aplikacji. Tym razem jednak reinstalacja aplikacji nie pomaga. Po załączeniu programu instalacyjnego widać, że poprawnie ściąga najnowszą wersję ale w połowie samej instalacji program się nagle wyłącza i pozostaje tylko ikona na pulpicie. Po naciśnięciu ikony widać, przez sekundę program w Menagerze Zadań, a potem znika. Żadnego komunikatu o błędzie programu. Uruchamianie w trybie zgodności i jako Administrator nic nie daje. Przedtem jedyną zmianą w systemie była aktualizacja sterowników karty graficznej do wersji 17.6.2( wiem, wersja beta ale nie sadze by coś miała do samej instalacji programu). Wiec na razie jestem w kropce. Prosiłbym bardzo o porady jak rozwiązać ten problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...