Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mini0nek87

Karta wifi Usb

Polecane posty

Witam,

Poszukuje dobrej i niedrogiej karty sieciowej na usb kompatybilnej z widows 10 aby móc połączyć się przez wifi, możecie coś doradzić? Z góry dziękuję za pomoc.

Zły dział proszę o przeniesienie tematu i przepraszam za kłopot ale coś dziś nie ogarniam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to sporo osób kupuje tą "Karta sieciowa Tenda U1" nie wiem czy można podawać nazwę innych serwisów w tym sklepów internetowych, więc nie podaję. W każdym bądź razie kosztuje 35,05zł.

Ja jak się nie mylę używam "KARTA SIECIOWA USB WI-FI TL-WN722N" bo była w sklepie pod ręką, a przez neta wiadomo trzeba by przesyłkę doliczyć lub coś jeszcze kupić by przesyłka się opłacała lub była darmowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też potwierdzam. Netis WF2190 jest bezproblemowy. Wpinany jest do portu USB 3.0 (sama karta jest na USB 3.0), ma dołączony fajny przedłużacz w formie podstawki oraz jest na chipie Realteka. Windows 10 kartę wykrywa z marszu i instaluje sterownik, także te z płytki nie są potrzebne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mini0nek87
A jaki kolega ma budżet na kartę sieciową? Bo jeżeli np. do 50zł to polecam TP-Link WN722N - cena z przesyłka ~ 50zł. Mam dwie takie karty, czasami używane do testów penetracyjnych i z żadną nigdy nie miałem problemu, szybkie i stabilne połączenie.

 

A jak budżet jest większy to tak jak koledzy wyżej, polecam Netisa WF2190.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...