Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szon

Laptop Gaming/Multimedia do 5000zł

Polecane posty

Witam. 

Interesuje mnie kupno TAK laptopa gamingowego.. Wytłumaczenie takiego wyboru to po prostu brak stałego miejsca gdzie mógłbym postawić stacjonarne.

Co do komputera..

Interesuje mnie Laptop który uciągnie Wieśka, Bf'a 1, Nfs'a, (liczę, że nowego też), LoL'a z ogarniętym i fosami itp.. Fajnie jakby nowe tytuły też siadły w przyszłości

Co do ekranu dobrze byłoby, żeby posiadał jakiś większy jeżeli jest to możliwe bo jestem konkretnie rąbnięty na filmy i lubię czasem przysiedzieć przy dobrym filmie..

Co do klawiatury podświetlana mile widziana (zmienna kolorystyka wchodzi w grę)

Co do obudowy.. Nie interesuje mnie waga laptopa.. Laptop ma być w miarę możliwości wytrzymały. Nie chce łapiąc go w ręce bać się, że złamie mi siew rękach..

Dobrze by było jakby miał system wliczony.. Ale jeżeli nie będzie to mimo wszystko poproszę linka

I potrzebował bym w nim "otwieracz z do płytek" bo lubię kolekcjonować pudełkowe gry.

Nie będę ukrywał nie znam się na łapkach więc lidze na waszą pomoc.. Z góry dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smart7-L714C, Acer VN7-793G

17 godzin temu, Szon napisał:

I potrzebował bym w nim "otwieracz z do płytek" bo lubię kolekcjonować pudełkowe gry.

Sugestia: nagrywarka zewnętrzna - zważywszy, że w skrajnych wypadkach w tej chwili pudełkowe gry zawierają czasami tylko instalator Steama/Ubi[/Originu] i kod do gry (a będzie w tym względzie pewnie jeszcze gorzej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że w przypadku GTX 1050/1050 Ti pójście w i7 ma niewiele sensu, a w podobnej cenie można mieć VX5-591G z 16GB RAM i SSD.

22 godziny temu, Nietoperz2 napisał:

Wielodotykowy, intuicyjny touchpad

1) Trudno, żeby współczesny touchpad nie był wielodotykowy.

2) Nawet jakby był najlepiej wykonany ze wszystkich touchpadów na świecie (a zdecydowanie nie jest), to i tak khem... w gamingowym lapku to żadna zaleta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...