Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witam, Ostatnio mam pewnien problem z grą Supreme Commander, Otuż Grałem na Niedość wydajnym laptopie w tą gre (posiadałem I7-5500 2 CPU, karte GT 840, 8 GB ram) w samej rozgrywce gra działała na średnich ustawieniach na 60 Klatkach (po 40 minutach bitwy ok. 30-40) Laptop radził sobie dobrze, Nie Sprawiał Lagów innym graczom, i mój CPU rating (od 0 do 450, Im mniej tym lepiej) wynosił około 200, Czyli wynik przeciętny, wystarczający do grania.

Ale stwierdziłem że Gra czasem się tnie, I że nie chodzi płynnie na wyższych ustawieniach graficznych, więc przeniosłem sie na nowy sprzęt
Jego podzespoły to:
GTX 860m  2GB,    Procesor I-7410HQ 2.5GHz 4 rdzenie, 4 MB pamięci,    Standardowe 8 GB ramu,   Dysk SSD ale to w grze wpływa tylko na szybkość wchodzenia na mape (czy jest się pierwszym czy nie, I tak jak pierwszy wbijesz na mape Czekasz tylko za tymi z słabszymi kompami ;d )

 

Na nowym Sprzęcie mam na maksymalnych ustawieniach graficznych 120 Klatek na sekunde, Gra nie ma w rozgrywce większych problemów,

Ale mój problem polega na tym że jak jestem na FAF LOBBY, to mam tam z 10 FPS, i na dodatek pisze mi że moje CPU RATING wynosi 440, Czyli wynik Naprawdę słaby (jak jakiś Intel Celeron jedno rdzeniowy) Co prawda Inni gracze z takim CPU ratingiem Zawsze Lagują gre, albo ją zawieszają, Ale u mnie nie ma takiego problemu nie ma, LOBBY majakiś błąd bo pokazuje Zły wynik,

Co prawda w grze moje CPU nie przeszkadza nikomu, Ale Gracze w lobby mnie zawsze kickują, bo mnie uważają za Lagera, Albo każą iść do gier 2 v 2 (Ale dodają że i tak bym tam lagował) I mi to przeszkadza bo nie moge znaleść żadnej bitwy

Nie wiem czemu Lobby określa mój komputer za Słaby, Prubowałem to naprawić ale jak na razie to na marne, Przeszkadza mi to bardzo, i mam nadzieje na jakieś propozycje :/

 

PS. Wiem że od puł roku karta graficzna w nowym Kompie ma problem ze sterownikami, Nie chcą się nigdy zaktualizować, bo zawsze po pobraniu w ostatnim momencie instalacji wyskakuje nieznany błąd, po usunięciu sterownika też nie było dalszych efektów, A poza tym też NVIDIA GeForce Experience ma zawsze problem z uruchomieniem.

Załączam Screeny Jak by były potrzebne:

Dodam jeszcze że w Lobby mam około 5 fps, Bo to widać jak się tam zacina

1.png

3.png

4.png

5.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...