Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AnonimowyGal

Rozwiązany: Wybór nowej karty graficznej do 750 złotych

Polecane posty

Witam.

Mój Gainward GTX 650 przestał w końcu wystarczać do czegokolwiek więc zwracam się z prośbą o pomoc w dobraniu nowego budżetowego kombajnu. Przedział cenowy taki jak w tytule i skłaniałbym się raczej ku propozycją od Nvidii. Z góry dziękuje za pomoc!

Parametry:

Procesor: Intel Pentium G3420 3,20 GHz

RAM 8 GB; na dwóch kościach po 4 GB DDR3

Płyta główna: Gigabyte h81m-ds2

Zasilacz i jego parametry: https://zapodaj.net/6b7ef61e11cf7.jpg.html

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I czy na ewentualny nowy zasilacz (w końcu to Modecom, więc zbytnich nadziei bym sobie nie robił) znajdziesz jakiś osobny budżet?

Co do karty - teoretycznie w budżecie mieści się GTX 1050 Ti (klik - szkoda, że chłodzenie z gatunku tych oszczędnych).
Problem w tym, że 2 wątkowe procesory to od dłuższego czasu dość mierny wybór do nowych gier, więc na samej karcie (i ewentualnym zasilaczu) może się nie skończyć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, karta to taki start, wiem, że może to nie najlepszy pomysł by od tego zacząć, ale chciałbym mieć jakiś większy zastrzyk wydajności. Za kilka miesięcy procesor i zasilacz, potem dysk SDD itd. Ten GTX mi pasuje nawet, dziękuję za propozycję. Sugerujesz, że Modecom padnie jak mucha jak podłączę tego GTX'a czy mogę go na kilka miesięcy tak zostawić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napis jest, tylko zasłoniony przez obudowę ;)

To jest Logic 500W: http://www.logicconcept.pl/logic500.html - wg mnie jest do wymiany, szkoda ryzykować uszkodzenie sprzętu tym... "zasilaczem". (fajnie jak się chwalą pasywnym PFC, podczas gdy żaden szanujący się producent nie stosuje tego od jakichś kilkunastu lat :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...