Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tumi1

Laptop [do 3700/ Gry]

Polecane posty

  • Cena. 3700. Ewentualne dopłaty niemożliwe. 
  • Główne zastosowanie. Do gier. Interesują mnie: Wiedźmin 3, Battlefield 1 i BF 4, Overwatch, Dark Souls 3 i Playerunknown Battleground. 
  • Rozmiary. Matryca 15,6
  • Mobilność. Wskazana jak największa, ale nie jest priorytetem. Z komputerem będę często do kolegów chodził na wspólne granie i obżeranie się pizzą. 
  • System operacyjny. Ma być dołączony windows 10. 

 

Siemka! Ostatnim razem (a było to już parę lat temu...) prosiłem Was o pomoc w wyborze laptopa dla brata. W tym roku wreszcie odłożyłem kasę i jestem gotów kupić coś dla siebie <3 Pomogliście mi poprzednim razem świetnie, dlatego teraz ponownie zwracam się do Was z prośbą o pomoc :) Wstępnie rozważam taki model:

 

https://saturn.pl/komputery-i-tablety/laptop-lenovo-y700-15-80nv00c1pb-0d1pb-0ulpb

 

A Wy? Jakieś pomysły, polecenia? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że w tej promocji za 3999 jest VX5-591G w wersji z GTX 1050Ti, co sprawia, że kupowanie wersji z GTX 1050 jest takim sobie pomysłem (GTX 1050Ti jest o jakieś 25% szybszym układem graficznym).

---

Argument, że "więcej nie mogę" jest słuszny jedynie w przypadku kupowanie na firmę (środki trwałe)/z funduszy pomocowych lub grantów ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...