Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mihalek

Laptop do Programowania

Polecane posty

Witam,

Przymierzam się do kupna laptopa, który głównie będzie mi służył do programowania. W wolnej chwili pewnie obejrzę na nim jakiś film, granie nie wchodzi w grę.

W większości będę korzystał z programów Visual Studio, Android Studio, Intellij Idea, Matlab, nie powinien mieć problemów z przetwarzaniem obrazów a także filmów.

Więc:

  • Cena - myślałem żeby wydać na niego do 3000 zł, chociaż jeśli znajdzie się jakiś ciekawy model do którego warto dołożyć jestem skłonny na to przystać
  • Główne zastosowanie - wyżej :D
  • Mobilność - bardzo zależy mi na mobilności, ponieważ posiadam dosyć dobry komputer PC, który będzie używany w domu, laptop będzie używany głównie poza domem, długość baterii jest dla mnie ważna, ale bez przesady :P widziałem jeszcze, że na rynku pojawiły się "laptopy 2w1? xD" czy warto w coś takiego inwestować czy jest to jedynie bajer, który jest nieopłacalny?
  • System operacyjny - Windows musi być :)
  • Wielkość matrycy - minimum 13"

Z góry dziękuje za pomoc,

Pozdrawiam ;) 

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dell jest nieźle wykonany, ale jak zamierasz jednak stawiać na lapku środowiska programistyczne to jednak wolałbym mieć cztery rzeczywiste wątki (MSI GL62, Ideapad 700-15), ale z racji, że powoli wybywają (i drożeją) to jest jakąś opcją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...