Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BombelKrowka

Nowe słuchawki do 400-500 zł

Polecane posty

Witam serdecznie

Od prawie roku korzystam tylko i wyłącznie z słuchawek  i chciałbym wymienić  swoje obecne ( chyba że nic dużo lepszego nie kupie od obecnych ) Steelseries syberia 200.  I szczerze , o ile w grach sprawują się w miarę ok, to w muzyce są bardzo średnie. Chciałbym słuchawki które mają dobrą jakość dźwięku jak i w grach ( by było słychać kroki z której strony przeciwnik idzie itd) jak i muzyce. cena 400-500 zł. Słuchawki nie muszą posiadać mikrofonu , nie muszą być dla ekhem graczy , słuchawki  mogą być zamknięte ( nie lubię być rozpraszany i skupić się głównie na tym co robię).  Kartę dźwiękową jaką obecnie posiadam to Audiotrak Maya U5.  I ewentualnie prosiłbym o  doradzenie osobnego dobrego mikrofonu do tych słuchawek. dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Misiek690 napisał:

Słuchawki: HyperX Cloud
Mikrofon: Superlux E205U lub Reloop sPodcaster

Nie wiem po co polecasz mikrofon do słuchawek które je posiada . Zresztą nie przesadzajmy z mikrofonem xd chciałem taki który nadaje się do rozmów TS , Discord .  Wole mieć naprawdę bardzo dobrej klasy słuchawki bez tych rzeczy  jak  płacienie za nazwę GAMING czy mikrofon.  Jeżeli ewentualnie będzie niewielka dopłata to mogę podnieść  budżet do 550 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mogą byc półotwarte, to AKG K240 MKII. Świetne pozycjonują no i są bardzo dobre zarówno do gier jak i muzyki. Jak wolisz zamknięte to może Brainwavz HM5? Ale to dość specyficzny dźwięk. Fajne są też Sennki HD 380 Pro, ale trochę ponad budżet.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...