Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eragonpp

Problem z "WannaCry/Double Pulsar"

Polecane posty

Mam problem - przeskanowałem swój komputer za pomocą programu Avast i wykryto problem w postaci problemu z siecią.  Problem jest taki iż nie posiadam routera - mam modem Play 4G. Dodatkowo błąd w plikach teoretycznie mnie nie dotyczy ponieważ od 3-4 lat nie włączałem WinUpdate na Win 7. Z tego powodu nie mogę też użyć narzędzia naprawy pobranego z strony microsoftu. Ja tam zignorowałbym problem, ale na wszelki wypadek wolę dowiedzieć się czy na pewno mogę to zignorować.

Najdziwniejsze jest to, że nie mam jak zmienić tych ustawień routera, bo w modemie nie da się tego zmienić (chyba - szukałem tych ustawień, aby zmienić DNS i adres serwera do Uplaya i wyszło, że się nie da).

1.jpg

2.jpg

3.jpg

macie adres URL do reszty screenów bo cda nie chce dalej przesyłać: https://docs.google.com/document/d/17MVNPFvBNRAUlA8Owik0Zd3FVh9P3vX4YOHpu0uLRkw/edit?usp=sharing

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sevard @Machairodus  - ja internetu nie ogarniam - mam Modem Play 4G LTE 150 Mb/s i korzystam z oferty na kartę - łączę się z internetem przez program Play na komputerze. Nawet nie wiem gdzie sprawdzić konfigurację połączenia. 

Ok, chyba coś znalazłem - w ustawieniach zaawansowanych Play można wybrać między dynamicznym (włączony), a statycznym DNSem gdzie pod statycznym mam główny DNS i drugorzędny DNS. Czy jeśli np. wpiszę ten DNS 8.8.8.8 i będzie błędny to nie będę mógł się połączyć z netem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...