Skocz do zawartości
Equisetum

Co się dzieje z kartami graficznymi?

Polecane posty

Jeżeli upewnisz się, że karta nie miała zmienianego Biosu i nie była w żaden sposób przerabiana a ma długą gwarancję to czym ryzykujesz? Jakby się coś działo, reklamujesz w serwisie producenta i tyle. Mój 1070 ma gwarancję do końcówki 2020, zdaję sobie sprawę, że jest pokoparkowa, nie jest to żadne ryzyko tak na prawdę. Nie wiem w jaką kartę celujesz, jeśli interesuje cię coś na poziomie gtx 1060 to napisz do mnie na priv.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że mówisz o monitorze? Generalnie wszystko jest kwestią ceny. Jeśli stać cię na monitor 4k to jest najlepszy, choć do takiego monitora 1080Ti by się przydał (kompletnym bezsensem jest wykosztowanie się na monitor i granie na niskich detalach). Jeśli stać cię na dobry 2k to rozsądne minimum to 1070, a przydałby się 1080, jeśli kupisz monitor FHD to w zależności od budżetu od rx 460 poprzez 1050/1050Ti/rx570/rx580/1060 aż do 1070 w zależności od wymagań.

Zdecydowanie lepiej grać na wysokich detalach i niższej rozdziałce niż na wysokiej rozdziałce i niskich detalach.

Edytowano przez Equisetum
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Czy ktoś może mi powiedzieć, jak to jest obecnie z awaryjnością kart graficznych RTX? Ponoć padały swego czasu w szczególności 2080, 2070 i była mała afera. Nie wiem jak wyglądała sytuacja z 2060. Czy ten problem już nie istnieje? Wadliwe karty już się nie zdarzają w taki stopniu jak niegdyś? Jeśli zdarzają się to na jakie modele należy uważać? Przymierzam się do RTX 2070 ASUS rog strix, albo Palita jetstream.

Edytowano przez Elof
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.05.2019 o 22:19, Elof napisał:

Hej! Czy ktoś może mi powiedzieć, jak to jest obecnie z awaryjnością kart graficznych RTX? Ponoć padały swego czasu w szczególności 2080, 2070 i była mała afera. Nie wiem jak wyglądała sytuacja z 2060. Czy ten problem już nie istnieje? Wadliwe karty już się nie zdarzają w taki stopniu jak niegdyś? Jeśli zdarzają się to na jakie modele należy uważać? Przymierzam się do RTX 2070 ASUS rog strix, albo Palita jetstream.

O ile mi wiadomo to Asusowe Strixy mimo, że najdroższe mają kości Samsunga więc teoretycznie OC w nich powinno być lepsze.

edit: nie zauważyłem, że post z maja był. Czyli wygrałem złotą łopatę:D

Edytowano przez rsk1990
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie jest na na rynku kart graficznych, bo okazuję się, że Radeon RX6800 przegania RTX 3070 w 1080 p nawet o ponad 10 klatek na sekundę. Co do modelu Radeon 6800XT, w zestawie z procesorem Intela ten model przegrywa z RTX 3080, ale widziałem testy tego Radeona z procesorem Ryzen 5900  i tu wyniki są zupełnie inne, otóż w 1080 i 1440 p górą są czerwoni, zaś w 4K wygrywają zieloni,  le nieznacznie. 

AMD nie ściemniało, że łącząc ich produkty zyskamy dodatkowy przyrost mocy, który waha się od 2 do nawet 12 procent.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...