Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Choospies

Rozwiązany: Assassin's Creed Revelations bugi graficzne

Polecane posty

Witam. Mam problem z otoczeniem w AC:R. Mechanicznie wszystko działa dobrze, ale jak widać na scr grafika nawala. Na "filmikach" działa dobrze i ładnie wszystko. Macie pomysły co może być problemem? Jak to rozwiązać? Dodam że mam Windows 10 i jest on moim pierwszym podejrzanym. Sterowniki są aktualne. 

Assassin's Creed® Revelations2017-6-17-10-4-22.jpg

Assassin's Creed® Revelations2017-6-17-10-4-35.jpg

Assassin's Creed® Revelations2017-6-17-10-11-21.jpg

Assassin's Creed® Revelations2017-6-17-10-12-13.png

Assassin's Creed® Revelations2017-6-17-10-17-56.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś spójność plików? Próbowałeś ponownej instalacji? Jeżeli nie to to zrób, możesz też wcześniej sprawdzić czy problem rozwiąże usunięcie pliku systemdetected.dll. W przypadku problemów z obrazem usunięcie tego pliku jest w ostatnim czasie dosyć skuteczne. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę sprawdzić spójności, wyskakuje poniższy komunikat. Reinstallowany był wielokrotnie, a pliku systemdetected.dll nie było, ale za to był systemdetection.dll, który usunąłem, ale nic to nie dało - efekt taki sam jak wcześniej.

Dodam, że z Risenem 2 dzieje się podobnie - podobne bugi, sprawdzanie spójności też nie daje większych efektów - znajduje jeden wadliwy plik, naprawia to po czym gra zachowuje się tak samo a ponowne sprawdzenie spójności plików owocuje tym samym, ponownym naprawianiem jednego pliku.

weryfikacja.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię by był zaśmiecony bo mam go od marca dopiero i staram się usuwać zbędne pliki, a także pozostałości które deinstalator zostawia po usunięciu aplikacji/gry, ale spróbuję. 

Specyfikacje:

Procek: Intel Core i5-7500 3.40GHz

RAM: 16 GB

System: Windows 10 Home 64 bitowy

DirectX 12

Karta graficzna: Radeon RX 480 Gaming

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany. Nie wiem co się dokładnie stało, ale po tym czasie postanowiłem przeskanować pliki z miernym skutkiem - zasugerowano mi reinstalację gry - po czym ją odpaliłem i wszystko ładnie działa. Przepraszam za odkopanie, ale może będzie to jakaś wskazówka. Do zamknięcia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...