Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CrashNSane

Rozwiązany: TV vs Monitor

Polecane posty

Cześć,

Posiadam ps4 pro i w przyszłości zastanawiam się też nad kupnem xonex, lub też pc pod granie w 4k, ale o ile wgl to nastąpi to dopiero na początku przyszłego roku prawdopodobnie, ale już teraz przydał by się jakiś monitor, lub TV pod prosiaka i tu pytanie, czy lepiej TV, czy monitor.

W internecie jako najlepszy monitor pod ps4 pro podają 27UD68-W, czy będzie to dobry wybór, który wystarczy na kilka ładnych lat(Fajnie by było jakby miał chociaż zbliżoną jakość do HDR o ile to możliwe ;P)? Czy może lepiej do czegoś jednak dopłacić(albo coś tańszego i lepszego), lub kupić jakiś TV 4k HDR i też będzie spoko?

Na razie chyba tyle jak coś pominąłem to pisać i czekam na opinie i pomoc.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem ,ze TV odpada,a 27UD68-W będzie dobrym wyborem, czy lepiej do czegoś dorzucić, lub coś tańszego , a lepszego?

Ponoć xonex ma mieć freesync'a więc rozumiem, że monitor z tą technologią będzie lepszym wyborem? (O ile wgl xbox'a kupie, bo np zainwestuje w PC ale to się dostosuje kartę do monitora, ale nie wiem jak się ma jakość monitorów z free/g-sync, ale te drugie są zauważalnie droższe i tu pytanie, czy lepsze i czy mi to wgl potrzebne)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stałem się posiadaczem Asus PG348Q (tak jakoś wyszło) tylko, że mój gtx 970 go nie ogarnia za bardzo ;(

Ale skoro i tak myślałem o złożeniu nowego PC (stary pewnie posłuży w domu komuś innemu ;)) to złożyłem coś takiego,

i7 7700k + gtx 1080 

Chciałbym prosić o ocenę zestawu, czy jest coś do wymiany itp. itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...