Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 08/2017

Polecane posty

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 08/2017 

BONUSY

1. Kod zniżkowy na 100 zł na zakup klawiatury Logitech G413

PEŁNE WERSJE

4.  Star Horizon PL/EN (Steam)

3. Tom Clancy's Rainbow Six 3: Raven Shield - Złota edycja PL/EN (DRM-free + Uplay)

2. Prince of Persia: Dusza wojownika PL/EN (DRM-free + Uplay)

1. Deponia PL/EN (Steam)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A PoPów nie było już przypadkiem wszystkich w CDA? bo z tego co kojarzę to chyba tak. Aczkolwiek możliwe, że nie było Duszy wojownika i  Dwóch Tronów. Musiałbym sprawdzić, czy w przedziale 2008-2017 nie dali przypadkiem wszystkich dotychczasowych części, acz wydaje mi się, że były. Nie obraziłbym się na Rayman Legends w sumie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, alistair80 napisał:

Hm, ciekaw jestem, w jakim sklepie będzie można wykorzystać kupon zniżkowy na kupno klawiatury. W sklepach jest za jakieś 430 zł.

napisał wyżej - www.euro.com.pl lub RTV Euro AGD. tam cena taka sama

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Sosna564 napisał:

A PoPów nie było już przypadkiem wszystkich w CDA? bo z tego co kojarzę to chyba tak. Aczkolwiek możliwe, że nie było Duszy wojownika i  Dwóch Tronów. Musiałbym sprawdzić, czy w przedziale 2008-2017 nie dali przypadkiem wszystkich dotychczasowych części, acz wydaje mi się, że były. Nie obraziłbym się na Rayman Legends w sumie

O ile się nie mylę to Duszy Wojownika i Dwóch Tronów nie było w CDA. Nie obraziłbym się gdyby dali z obsługą wyższych rozdzielczości (zwłaszcza DW). Podobnie było z Hitmanami, wcześniej były pojedynczo, a później po latach wydane 3 częsci w jednym z nr-ów CDA z obsługą nowych okien.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba to rozwiązanie, że wrzucana jest wersja DRM free na płytkę, plus opcjonalna wersja na Uplay, a nie tylko i wyłącznie wersja ograniczona tym czy innym DRM'em. Każdy sobie wybiera co mu pasuje. Wilk syty, i owca cała. Brawo, świetne rozwiązanie.:brawa:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony Deponia jest naprawdę zabawną i fajną przygodówką (bez poradnika powodzenia z zagadkami...), z drugiej strony - dostałem ją kiedyś za darmo. :(

Ech, duble muszą się kiedyś zdarzyć, nie? ;)  

Jedynie PoP pelniakowo mnie interesuje, R6 już nie tak mocno. 

Oby zawartość była dobra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...