Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koorchuck

Steam usunął mi grę z powodu problemów z płatnością

Polecane posty

Witam.

Mam problem jak w tytule, dostałem powiadomienie, że gra Dying Light została usunięta z mojego konta z powodu jakichś problemów z płatnością. Zniknął również dodatek The Following, kupowany oddzielnie.

Nie pamiętam dokładnej treści wiadomości i nie wiem, gdzie ją teraz znaleźć. Szukałem i nigdzie nie ma, a nie wiem teraz, czy te problemy z płatnością dotyczyły podstawki, czy dodatku, a jak wspomniałem wcześniej, usunęli jedno i drugie.

Zrozumiał bym, gdyby to były tanie klucze kupowane z jakichś szemranych źródeł, generatorów itd, ale najlepsze jest to, że obie gry były kupione w sklepie jako wersje pudełkowe!!! Wytłumaczy mi ktoś, jak to jest do jasnej cholery możliwe?

Czytałem teraz, googlując temat, o takich przypadkach, ale zawsze ludzie pisali, że kupili jakieś lewe klucze po taniości, albo stracili gry przez inne machlojki, a nie spotkałem się z czymś takim w przypadku wersji pudełkowych.

Domyślam się, że w różnych regulaminach, które każdy akceptuje, nie czytając, mają setki takich kruczków, które na takie coś im pozwalają z byle błahego powodu, albo i bez, ale ja te gry kupiłem legalnie i nie zamierzam tak tego zostawić, nawet nie tyle dla samej gry, co dla zasady.

Opisałem sytuację i zgłosiłem do pomocy technicznej, na co dostałem beznamiętną odpowiedź w stylu "na odczepnego", czego zresztą się spodziewałem, o treści:

Cytuj

Twój klucz został unieważniony na prośbę wydawcy.

Skontaktuj się ze sprzedawcą, aby uzyskać więcej informacji.

No fajnie, tylko od zakupu upłynęło już tyle czasu, że nawet nie ma jak udowodnić, że kupiłem grę w danym sklepie i zareklamować. Zresztą, jaki sklep stacjonarny by uznał taką reklamację, nawet nie wiedzieliby o co chodzi gdybym im zaczął to opowiadać albo myśleli, że coś kręcę i wyłudzam. Pudełko otwarte, zwrotów nie przyjmujemy, takie są w większości tłumaczenia, tym bardziej, że nie mam paragonu.

 

Rozpisałem się, ale jestem nieco zbulwersowany. Za wszelkie porady i pomoc z góry dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...