Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dives

XBL Gold, pytanie o gry na X360 i XBO

Polecane posty

Cześć, mam nadzieję, że to dobry dział. Obecnie posiadam "trzystasześćdziesiątkę" i abonament XBL Gold. Przymierzam się również do kupna "łana", czy gdy kupę nową konsolę gry obecnie rozdawane w ramach abonamentu będę miał dostępne (mimo, iż gdy je dawali jeszcze nie miałem Xbox'a One)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w odpowiednim okresie czasu kliknąłeś kup np. na stronie internetowej MS to tak. Z tego co pamiętam na xbox 360 wystarczyło dodać grę i wtedy była ona twoja na zawsze, nawet jak już ci się skończył abonament, nie jestem pewna w 100 % czy takie same zasady obowiązują z xbox one.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Xbox One bez problemu przeniesiesz gry i zapisy gier. Musisz się zalogować na to samo konto. Abonament XBL Gold również zostanie uaktywniony na Xbox One. Tylko gry z XBL Golda będziesz mógł uruchomić tylko te które są we wstecznej kompatybilności i trzeba pobrać ponownie na dysk Xbox One a zapisy gier tylko te które mogłeś zapisać w chmurze z Xboxa 360. W Xbox One uległ stan posiadania gier gry z Golda działają tylko jeżeli jest opłacana subskrypcja Golda. Kiedy nie opłacasz subskrypcji gry są w trybie wstrzymania do czasu ponownej opłaty za subskrypcję ale dotyczy tylko Xbox One nie Xbox 360.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...