Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wini666

Dźwięk ze słuchawek

Polecane posty

Witam. Dwa tygodnie temu oddałem swoją PS4 na gwarancję, ponieważ od dłuższego czasu miałem problem z dźwiękiem w słuchawkach. Problem nie był nagminny, po prostu w losowo wybranych momentach dźwięk w słuchawkach zaczynał się ciąć, co niestety uniemożliwiało dalsze komfortowe granie. Sprawdzałem to na dwóch różnych padach i na każdym ten problem występował, więc założyłem, że winna jest sama konsola (różne słuchawki były też testowane). Właśnie dostałem maila od MM gdzie oddawałem konsolę, że jest odpowiedź od Sony. Odsyłają mi z powrotem mój model konsoli, ponieważ nie odnotowali żadnej usterki. Zastanawiam się, czy ktoś też miał taki problem? Czasami występuje po godzinie grania, czasami po 6, więc zakładam, że nie przetestowali tego dostatecznie długo. Dźwięku z samego telewizora jeszcze mi nie ucinało, więc to musi być coś, co odpowiada za słuchawki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk przerywa Ci na chwilę (ucina się i wraca raz na jakiś czas), czy rwie przez cały czas? Jeżeli są to chwilowe przycięcia, to niestety jest to normalne, tj. dzieje się tak na każdym PS4 ze słuchawkami podpiętymi do pada na jakim przyszło mi grać. Jeżeli jednak jest to nieprzerwane szarpanie, to winne może być ustawienie PS4 zbyt daleko od Ciebie (pady łączą się przez bluetooth). Ewentualnie coś wpływa na sygnał. Rozwiązania to albo usiąść bliżej konsoli, albo przestawić ją gdzieś z daleka od np. routera czy innych podobnych urządzeń które mogły by zakłócać sygnał. Niektóre fora podają jako rozwiązanie postawienie konsoli w pionie, co poprawia sygnał ale nie próbowałem takiego rozwiązania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...