Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kanakarak

Słaba wydajność Dungeon siege2 Broken world z cd action, na każdym komputerze - pytanie do uzytkownikow i redakcji

Polecane posty

Witam

 

Mam problem z gra dungeon siege 2 broken world z cd action. Mianowicie dziala w max 30 klatkach badz o wiele gorzej na roznych konfiguracjach. Myslalem, ze to wina zbyt nowego komputera, ale specjalnie sprawdzilem ja tez na starym komputerze z athlonem 2500+ i gf6600 gt (karta ta jest wykrywana przez gre, inne nie). I jest jeszcze gorzej. Wszystkie komputery mialy win xp sp3 i na najmocniejszym (intel e8600 , gf460gtx)  gra szla najlepiej. . W zwiazku z tym mam pytanie do uzytkownikow i redakcji: na jakich komputerach sprawdzaliscie/graliscie w ta gre i czy chodzila ona raczej w 30 klatkach, czy 60, badz gorzej. Dodam ze sam poczatek gry na plazy zwykle dziala w 60 klatkach, problemy zaczynaja sie pozniej. Bardzo prosze o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nikt nic nie wie? Przeciez tylu ludzi w  to gralo . Gra miala wysokie oceny, nikt nie narzekal na wydajnosc. A poza tym ktos z redakcji moglby sie udzielic i napisac na jakich komputerach testowana byla wersja z cd action, aczkolwiek dodam, ze sprawdzilem przed chwila wersje standardowa i problem jest taki sam. Co , mam rozumiec ze dzialanie tej gry to loteria i raz dziala dobrze a raz nie niezaleznie od tego czy komputer jest stary czy nowy, czy spelnia wymagania czy nie spelnia?

Bardzio prosze kogos z uzytkownikow i  redakcji o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...