Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ARAB2

Mass Effect Edycja Rozszerzona - Nie mogę uruchomić instalatora z płytek

Polecane posty

Cześć. Przekopując moją skromną bibliotekę gier trafiłem na Mass Effect Edycja Rozszerzona. Wiele czasu minęło odkąd grałem w trylogię, myślę okej, skoro i tak ludzie buszują w najnowszej części zanim ją kupię przejdę trylogię od początku. Chce odpalić płytę...i nic. Z 10 prób odczytało mi płytę 2 razy jako całkowicie pustą. Kod do gry mam, ale nie mam jak go wpisać:
Jako, że nie miałem takiej sytuacji to nie wiem co robić. Opcję, które sam widzę to:

Poszukać po innych forach przyczyn(robię to już od godziny ponad, więc wolę poprosić o pomoc was bezpośrednio ;) )

Ściągnąć instalkę choćby z pirata by móc podczas instalacji wpisać już legalny kod co (chyba) nie czyniłoby ze mnie pirata.

Dajcie znać proszę co sądzicie

Numer CDA zaś jest NR 08/2011  (194 wydanie :3 )

 

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w Pomocnej Dłoni. -- Artius

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.06.2017 o 07:30, Raven82 napisał:

sprawdź płytę na innym napędzie (u kolegi/laptop), zobacz czy da się dodać klucz do origina (zależy od wersji gry), jeśli tak to po prostu ściągnij grę

Zrobiłem jak mówiłeś. Zabawne jest to, że klucz już został użyty(prze ze mnie T_T ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Key został użyty bo CDA dało wszystkim takie same mi ostatnio zginęła płyta nr 2 z ME wiec chciałem dodać ME do origina i key wykorzystany  musiałem pisać do pomocy technicznej EA na live chat dać im fotę płyty itp dopiero wtedy mi dodali ME do Origina zdalnie możesz tak zrobić tylko musisz znać przynajmniej podstawowo angielski i może ci to chwile zając mi za pierwszym razem trafiła się jakaś nieogarnięta baba która próbowała mi wmówić że pomyliłem konta i że nie mogłem wcześniej grać w ME1 bez origina co jest absurdem bo ME1 wyszedł zanim powstał Origin dopiero za drugim razem trafił się ktoś ogarnięty i pomógł i nawet dał kod na zniżkę 15 zl :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...