Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Torgran

Smartfon do 800zł

Polecane posty

Hej, przez ostatnie 6 lat korzystałem z ZTE Blade i jak na obecne standardy wyraźnie czuję potrzebę zmiany sprzętu. Jak w tytule, nie chciałbym przekroczyć progu 800zł. Z telefonu nie korzystam za dużo, natomiast chciałbym, żeby aparat pozwalał na robienie zdjęć i filmów w dobrej jakości (nie niesamowitej, ale żeby na komputerze też to dobrze wyglądało), chciałbym też korzystać z modułu gps do Endomondo. Bolączką w moim poprzednim telefonie było to, że w porównaniu z innymi telefonami dość słabo łapie wifi, także też nie chciałbym, żeby moduł wifi był jakiś beznadziejny. Być może sam fakt, że nie używam telefonu jakoś bardzo często wystarczy, ale dobrze by było, żeby bateria była w stanie ponad 24h wytrzymać :) Takie już pomniejsze wymagania, to nie chcę, by był zbyt dużo rozmiarowy (na spokojnie wchodził do przeciętnej kieszeni) i już takie super opcjonalne, ale miło widziane, żeby dało się na niego wrzucić jakiegoś customowego case'a.

Osobiście czuję się nieco zrażony do LG i Samsungów, ale nie ja tu jestem mózgiem, więc jeśli ktoś mi go poleci, to czemu nie.

Wiem, że wypisałem tego jakbym miał jakieś super wymagania, ale w gruncie rzeczy najważniejsze chyba jest to, żeby aparat nie był beznadziejny i tyle :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...