Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michtus

Komputer dla gracza do 3500-3700

Polecane posty

Witam, mam zapytanie  o propozycje złożenia komputera przeważnie do grania  :D Zależało by mi na dobrym procesorze i karcie graficznej , jeżeli chodzi o dysk SSD to wystarczyłby do 150gb tak sądzę,

również zastanawiałem się nad procesorami czy AMD czy jednak Intel który warto zakupić aby wystarczyło na dość długo ;) Oczywiście chodzi o sama skrzynie  bez monitora i również bez Windowsa. 

Jeśli chodzi o skrzynie byłbym zainteresowany  w półprzezroczysta. Czekam z niecierpliwość na pomoc z waszej strony , pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypełnij najpierw poniższą ankietę:

Budżet na komputer:
Części do kupienia:
Czy wliczyć system w cenę:
Zastosowanie komputera:
Preferowany sklep:
Model posiadanego monitora (rozdzielczość, posiadane złącza):
Czy sprzęt będzie podkręcany:
Termin zakupu komputera:
Dodatkowe uwagi:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budżet na komputer: 3700
Części do kupienia: 
Czy wliczyć system w cenę: Nie
Zastosowanie komputera: Do grania 
Preferowany sklep: Morele
Model posiadanego monitora (rozdzielczość, posiadane złącza):  Lg Flatron M237WDP , rozdzielczość:1920x1080, złącza: dvi,hdmi
Czy sprzęt będzie podkręcany: nie 
Termin zakupu komputera: czerwiec
Dodatkowe uwagi: Interesował by mnie obudowa półprzezroczysta, i nie duzo wielkość dysku SSD , chyba ze bardziej bedzie zalecany o większej pojemności. Również ma pytanie o procesor AMD czy jednak Intel byłby lepszy ? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i5-7600K ma odblokowany mnożnik (w celu podkręcania) i nie posiada chłodzenia w zestawie, więc odpada. i5-7600 możesz rozważyć, choć dużo większej wydajności w porównaniu do i5-7500 nie oferuje.

Ryzena również możesz rozważyć, więcej rdzeni może się przydać w przyszłości. Osobiście nie bardzo orientuję się w ofercie płyt głównych pod te procki, więc jeśli zdecydujesz się na procesor AMD - sugeruję poczekać na radę kogoś bardziej zorientowanego w tej materii. ;)

Jaką konfigurację ma Twój obecny sprzęt (o ile jakiś posiadasz)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć - w tej chwili niepodkręcony R5 1600 jest nieco słabszy od i5-7500/7600. Z drugiej strony, jeśli nowe gry, będą obsługiwały więcej od czterech wątków to może być trochę bardziej przyszłościowy - na pewno też jest lepszy rozwiązaniem, jeśli chodzi o streamowanie/filmiki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...