Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fajdos

Laptop do montażu i programowania do 4000zl

Polecane posty

Cześć, potrzebuje laptopa, który będzie mi służył do montażu filmików w Adobe Premiere i programowania prawdopodobnie w Javie. Oczywiście od czasu do czasu mógłbym tez w coś pograć, ale nie jest to priorytetem. Najbardziej chciałbym mieć Mac Booka, ponieważ produkty Apple są moim zdaniem bardzo płynne i mało z nimi problemów, które znam dobrze z Windowsa. Jednak chyba nie znajdę Maca (w grę wchodzi tez używany), który spełni moje wymagania do 4000zl? Poprawcie mnie, jeśli się mylę.

 

Póki co, udało mi się znaleźć coś takiego: 

https://www.morele.net/laptop-lenovo-ideapad-310-15isk-80sm016hpb-8-gb-ram-512-gb-ssd-1156384/

 

Czy to dobry wybór w moim przypadku?

 

Z góry dzięki za odpowiedz !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Fajdos napisał:

Najbardziej chciałbym mieć Mac Booka, ponieważ produkty Apple są moim zdaniem bardzo płynne i mało z nimi problemów, które znam dobrze z Windowsa. Jednak chyba nie znajdę Maca (w grę wchodzi tez używany), który spełni moje wymagania do 4000zl?

Za to serwisowania Maca to jest droga przez mękę, a kupowanie przynajmniej trzyletniego laptopa po gwarancji za ~3-4 tys. to bardzo nierozsądny pomysł. A wydajność laptopa za 4 tys., osiągniesz w Macbooku Pro za bagatela 11 tys.

Najrozsądniej byłoby w tych granicach kupić jakiegoś kadłubka Clevo (Smart7, Hyperbook, Dream Machines) z i7-7700HQ i GTX 1050.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...