Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jorjor454

Rozwiązany: Słuchawki do Grania... I nie tylko :D

Polecane posty

Witam. Chciałem prosić o pomoc w wyborze słuchawek. Otóż do tej pory zawsze giercowałem na głośnikach, ale domownikom czasami przeszkadzają moje nocne harce. Więc pomyślałem czemu nie.

Popaczałem trochę tych słuchawek na oku mam kilka modeli. Najbardziej chciałbym coś z serii Bloody bo pasowało by do myszki i klawiatury. Ale to nie priorytet. No ale przejdę do konkretów.

Interesują mnie słuchawki... Do wszystkiego i do grania i do muzyki. Tak wiem że to poważne zadanie i że nie da się zjeść ciastko i mieć ciastko... Ale może ktoś wykopał skądś takie słuchawki które jednak nadają się do obu rzeczy :D. Izolacja od otoczenie mile widziana. No i komfort jednak dla mnie jest on ważną kwestią... Miałem dawno temu słuchawki i po +/- godzinie musiałem je zdejmować ponieważ uszy nie mogły wytrzymać... Jeśli chodzi o muzykę to słucham wszystkiego od elektronicznych mózgotrzepów po spokojne country jednak przeważa u mnie Metal i Rock. Cena no cóż, jeśli jest coś w cenie 100/150 świetnie jeśli nie no to nic się nie dzieje mogą być trochę droższe, powiedzmy do 200... no 250. Mam nadzieję że mnie nie wyśmiejecie i pomożecie :D. 

Tutaj kilka modeli które mam na oku:

Superlux HD681 Black-Red

SteelSeries siberia 200 

Razer Kraken Mobile 

Revcore Hellion 7.1

Tracer Outlaw

Creative Sound BlasterX H3

Bloody M630

Bloody M660

Bloody G501 / G500 / G300

Bloody M425 (nie mogę znaleźć polskiego serwisu sprzedającego te słuchawki)

Powiedzcie czy te modele są coś warte?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy sobie szczerze, że z headsetów to HyperX Cloud chyba jest najtańszym sensownym rozwiązaniem, tudzież kombinacja słuchawek i mikrofonu (Somic V2, czy Rockmaster Encore OE + ZM-MIC1).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...