Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Dead Island (seria)

Polecane posty

Techland fail? A jednak.. wersja ze steama to tak naprawdę dev build.

lista bugów:

http://forums.steampowered.com/forums/show...d.php?t=2101253

I artykuł na kotaku:

http://kotaku.com/5837480/whoops-you-might...-of-dead-island

Żeby było zabawniej - przytrzymując klawisz Y włączamy przechodzenie przez ściany :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadki zdarzają się każdemu, szkoda tylko, że tym razem dotknęło to wydawcy z naszego podwórka :P Mam nadzieję, że szybko to naprawią i rzucą jakimś wyjaśnieniem skąd na Steamie znalazła się taka a nie inna wersja gry... too bad, że trolling/hating na metacritics już się zaczął chociaż recenzje z serwisów growych aż takich psów nie wieszają na Dead Island ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby podobna wpadka nie dotyczyła wersji pudełkowej, bo wtedy to byłaby sytuacja bez precedensu i policzek dla wiernych fanów nakręconych trailerami. Można mieć do tego spore obawy, bo premiera już pojutrze, a tłoczenie odbyło się dobre kilka tygodni temu. Mimo wszystko postanowiłem sobie odpuścić tę grę, przynajmniej teraz, w okolicach jej premiery, gdy na orbicie pojawią się lepsze, bardziej dopracowane gry. Nie mogę się już doczekać pierwszych wrażeń w tym temacie, bo tego typu wypowiedzi najlepiej oddadzą poziom gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gra może być fajna :happy: ciekawe czy będzie tak samo dużo przeciwników jak w Dead Rising2

Nie sądzę żeby było AŻ tak dużo. To może być gra typu Left 4 Dead tylko z bardziej urozmaiconą rozgrywką, fabułą i oczywiście skryptami :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby podobna wpadka nie dotyczyła wersji pudełkowej, bo wtedy to byłaby sytuacja bez precedensu i policzek dla wiernych fanów nakręconych trailerami. Można mieć do tego spore obawy, bo premiera już pojutrze, a tłoczenie odbyło się dobre kilka tygodni temu. Mimo wszystko postanowiłem sobie odpuścić tę grę, przynajmniej teraz, w okolicach jej premiery, gdy na orbicie pojawią się lepsze, bardziej dopracowane gry. Nie mogę się już doczekać pierwszych wrażeń w tym temacie, bo tego typu wypowiedzi najlepiej oddadzą poziom gry.

Nie wiem czy ktoś o tym pisał bo nie śledziłem całego tematu ale to DI na Steam to podobno jest jakaś błędna wersja. Mieli wypuścić właściwą a wypuścili nie tą co trzeba... Wersja PC ma być tą dobrą, pozbawioną tych bugów więc jestem spokojny.

DI mam zamówioną wersję: EK i Gore Edition - planuję grać z bratem co-op w dniu premiery.

Co co Cartela to mimo że nie jest to temat o nim to mogę tylko napisać że wersja PC (a nie widziałem bo mnie nie interesowała wersja konsolowa) jest moim zdaniem najmniej dobra. Grało mi się super, więc nie wiem na co to narzekanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Crix:

Techland fail? A jednak.. wersja ze steama to tak naprawdę dev build.

lista bugów:

http://forums.steampowered.com/forums/show...d.php?t=2101253

I artykuł na kotaku:

http://kotaku.com/5837480/whoops-you-might...-of-dead-island

Żeby było zabawniej - przytrzymując klawisz Y włączamy przechodzenie przez ściany :)

Tak, ktoś o tym pisał.

Wersja PC ma być tą dobrą, pozbawioną tych bugów więc jestem spokojny.

Wersja steamowa to też wersja PC. W dodatku nie wiem, czy to nie będzie przypadkiem ta sama wersja, bo przecież gra wymaga steama.

A co do samego DI, to sam się zastanawiam, czy zamówić ten preorder czy nie. Czasu mam niezwykle mało, ale lubię klimaty zombie. Nawet bardzo lubię. Niestety, oglądając gameplaye czuć taką niskobudżetowość. Muszę się poważnie zastanowić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci powiem tak - jak bym oglądał gameplaye gier i w tedy decydował o zakupie gry to - nie kupił bym nic... Niestety takie są fakty. No może tylko Bioshocki mają gameplaye dzieki którym wiem, że będę to miał na 100000%, ale cała reszta... Ja kupuję wg własnego przeczucia. Filmik zobaczę ale nie uzależniam od niego decyzji o zakupie. Od gry albo czuję że będzie warto albo nie. DI, Cartel, DNF miały to... i się nie zawiodłem. MW2, BO - nie miały, a jak się później okazało - dobrze że ich nie kupiłem...

Decyzja i tak jest twoja jednak zdaj się na instynkt gracza, a nie polegaj tylko na filmikach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja steamowa to też wersja PC. W dodatku nie wiem, czy to nie będzie przypadkiem ta sama wersja, bo przecież gra wymaga steama.

No właśnie, z jednej strony takie rozumowanie wydaje się słuszne i sam tak myślę. Z drugiej, być może do tłoczenia oddano finalną wersję gry, a jedynie do dystrybucji elektronicznej wysłano omyłkowo tego dev builda. Co by nie było, ktoś w firmie popełnił gafę stulecia... albo po prostu odwalili taką fuszerę przy grze, że głowa mała, ale to mało prawdopodobne, bo recenzenci w swoich kopiach by to wychwycili, a oceny w granicach ósemki dobrze rokują na ogólny obraz gry. Oczywiście osoby szukające bogatych wrażeń fabularnych mogą się srogo rozczarować, mechanika również niedomaga w wielu aspektach, ale jako piaskownica powinno sprawdzić się bardzo dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wadliwa wersja gry (dev build) został omyłkowo wprowadzony tylko do sklepu steama i to w dodatku tylko na rynek amerykański, więc zdaje się nawet kupując grę w Europie przez steam nie powinno być problemów. I nie jest to błąd Techlandu, tylko wydawcy czyli Deep Silver.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zostaje rozsyłana edycja zwykła DI. Co do EK to podobno z winy dystrybutora zostanie wysłana najwcześniej jutro. Tak więc EK znajdzie się na naszych PC zapewne najwcześniej w poniedziałek... No chyba że ktoś mieszka blisko i ma odbiór osobisty. Tyle usłyszałem od swojego człowieka i tyle wam mówię.

A teraz popatrzcie się na mój avatar to zobaczycie moja minę jak się o tym dowiedziałem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no... A już byłem niemal przekonany, że jutro dostanę swoją EK... Ech... Choć w gruncie rzeczy te kilka dni aż tak bardzo mnie nie zbawią.

"Kontaktuję się z Państwem w związku ze złożonym w naszym sklepie zamówieniem na edycję kolekcjonerską gry Dead Island.

Z powodu problemów logistycznych naszego dostawcy wspomniana gra nie zostanie dostarczona do naszego magazynu w dniu dzisiejszym. W tej sytuacji nie będziemy w stanie zrealizować Państwa zamówienia z pierwotnie podaną datą wysyłki. Gra zostanie dostarczona do naszego magazynu w dniu jutrzejszym (piątek, 9 wrzesień) i tego samego dnia Państwa zamówienie zostanie wysłane. Gra zostanie dostarczona w poniedziałek (tego dnia będzie również gotowa do odbioru osobistego). Bardzo przepraszamy za zaistniałe opóźnienie"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja edycja Gore jest już w drodze. :smile:

Zdecydowałem się na ostatnią chwilę, a będę miał przed wami. :tongue:

Mam nadzieję, że nie będzie naprawdę tych problemów, co były na steamie, ani żadnych innych. Jutro akurat zacznie się weekend, będę miał czas na granie, więc nie chciał bym, żeby było coś nie tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...