Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Dead Island (seria)

Polecane posty

Najkrócej rzecz ujmując - nie wiedziałem, że będzie to wyglądać aż tak dobrze :D Na razie wygląda to jak połączenie Left 4 Dead z Far Cry'em i jeżeli tylko unikną bugów, dopracują grę (wraz z optymalizacją) to będzie to jedno z lepszych i przyjemniejszych wyrzynań zombie i nie tylko ;] 25h na sporej wyspie gdzie będzie masa rzeczy do roboty? Super.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem totalnie zachwycony gameplayem, który było mi dane dzisiaj obejrzeć. Podoba mi się praktycznie wszystko - zarówno klimat, design, styl i rozgrywka. Otwarty świat to świetna sprawa, przyjmowanie questów oraz rozwój postaci nadaje jeszcze dodatkowego smaku. Stonowana, troszkę powolna rozgrywka idealnie trafia w to czego oczekuję od gry tego typu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj obejrzałem sobie ten ponad 10 minutowy gameplay - i muszę przyznać, że Polacy to jednak potrafią :wink: Nie raz już to udowadniali (Wiedźmin 1,2, Two Worlds, Xpand Rally, Bulletstorm itd...) a teraz widać, że gra cieszy oko :smile: Graficznie jest bardzo przyzwoicie, rozgrywka także prezentuje się niezgorsza. Powiem jedno: mam nadzieję że warto czekać :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gameplay wygląda świetnie. Dwa lata "ciszy" najwyraźniej wyszły tylko na dobre. Da się spostrzec kilka zapożyczeń i nawiązań innych gier... Choć która gra w dzisiejszych czasach takich nie ma? Szykuje się jedna z najlepszych gier o zombie i mam nadzieję, że nie zepsują tego żadne bugi czy wpadki. Szykuje się kolejny eksportowy potwór.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stonowana, troszkę powolna rozgrywka idealnie trafia w to czego oczekuję od gry tego typu.
Realistyczne, to chyba właściwe słowo :D Raz, bardzo mało broni palnej co jest słuszne, bo niby skąd ją wytrzasnąć na turystycznej wyspie? Dwa, brak możliwości ciągłego sprintu a ze staminą to nawet w walce trzeba uważać, bo bezsensowne machanie kijem na lewo i prawo skończy się źle. Wydaje mi się, że właściwie tak by wygląda L4D gdyby dać mu otwarty świat i elementy RPG ;]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... po kapitalnym trailerze gameplay troszkę ostudził moje oczekiwania. Wygląda to wszystko średnio nie tylko graficznie. Szczególnie nieporadnie wyglądał kopniak :/ .. jak kopanie protezą to wyglądało. Jak na razie to dla mnie pass..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jak prawie wszystkich Trailer również i mnie oczarował ;] Ale trzeba pamiętać, że nie powstał on na silniku gry... To zwykły chwyt reklamowy, skuteczny :D Po obejrzeniu gameplaya podobnie jak u przedmówcy wrażenia lekko opadły ;/ Przydało by się popracować jeszcze nad animacjami, jak na moje oko wyglądają dość słabo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po gameplay'u jestem rozczrowany gra nic nie wprowadza nowego pojawiły się potwory ala Boomer i Charger i takie mini tanki.Natomiast jestem zadowolony z tego że będzie można autami śmigać.Grafika wymaga dopracowania ale nie jest koszmarna jest OK.Ciekawe jak wyglądać będzie optymalizacja :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wszystko was martwi? Przecież do premiery jeszcze trochę czasu zostało. Po za tym filmik miał pokazać wstępnie jak obecnie gra wygląda. Przecież na pewno takie rzeczy poprawią. Sam widzę jak właśnie kopniaki wyglądają jednak wątpię żeby tak miało być w końcowej wersji.

Ja również kocham gry o zoombie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak myślałem, pękł ten balonik hype'u, jaki nadmuchał sławny już trailer sprzed paru tygodni :) Nie będzie rewolucji w gatunku, ale myślę, że Techland zapewni nam sporo sandboxowej rozgrywki. Oby graficznie trzymało poziom(te czasy zachwytów nad Chromem :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cdaction.pl/news/19748

E3 to i wyszedł nowy trailer, który pokazał parę nowych miejscówek, nowego bohatera a przynajmniej jego głos, chyba nowy typ zombie w całkiem sensownym podkładzie muzycznym ;] Ciekawi mnie czy pierwsze sceny z imprezy nie będą intrem dla postaci (a miałem wrażenie, że mignęła ta Chinka czy Japonka... Azjatka generalnie ;D, zresztą zapowiadali, że w singlu ich wątku mają się zaziębiać), niemniej widać jeszcze, że w kwestiach technicznych czeka ich sporo pracy, ale gra i tak po gameplayu poszybowała wysoko na mojej wish list ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Black - tak, pojawiła się ta dziewczyna z poprzedniego gameplay'a.

@gra - liczyłem bardziej na survival-horror niż survival-horror (szczególnie po trailerze), więc z pewnością sobie odpuszczę zakup. Przynajmniej do czasu pojawienia się gierki w jakiejś tańszej serii. I do czasu naprawienia tego kopniaka... : D Wygląda komicznie póki co.

Oczywiście, co kto lubi - nie mówię, że gra będzie zła. Wygląda jednak po prostu jak L4D + exp + otwarty świat. Ja bym jednak chciał się trochę bać, a nie tylko prowadzić rzeź zombie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po gameplayach zapowiada się interesująco, idealnie jako odprężacz, bo zajmującej fabuły, czy innowacyjnych rozwiązań trudno tutaj oczekiwać. Najbardziej martwi mnie jednak sandboxowość świata - oby nie był to równie nudny twór jak Far Cry 2, gdzie po kilku godzinach jeżdżenia z miejsca na miejsce, by oddać kilka mało satysfakcjonujących pod względem mechaniki strzałów, miałem gry serdecznie dość i nadal spoglądam na nią z niechęcią.

Generalnie, póki co spoglądam na 'Dead Island' z nadzieją, ale również i z ogromnym dystansem i obawami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal jestem szalenie pozytywnie nastawiony do produkcji, bo połączenie zombie i otwartego świata brzmi dla mnie świetnie, ale wszystko może rozbić się o bugi i niedopracowanie techniczne :P Chociażby ludzie doczepili się tej nieszczęsnej animacji kopnięcia. Jeżeli optymalizacja i doszlifowanie elementów nie będzie wisieć to możemy spodziewać się baaaardzo porządnej produkcji IMO ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Byłoby super gdyby tylko gra nie powtórzyła debiutu gry CoJ: The Cartel.

O dziwo ta druga w CDA dostała ocenę

6+

, liczę że DI dostanie notę rzędu 8.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...