Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Dead Island (seria)

Polecane posty

Ktoś wie jak został odebrany przez graczy z innych krajów? Zauważyłem tylko że liczba odsłon i komentarze na YouTube rosną w zastraszającym tempie...

Raczej dobrze, większość jest pod wielkim wrażeniem po trailerze, oczywiście są narzekający na to, że to kolejna gra o zombie. Zadziwiająco sporo osób słyszało o Dead Island wcześniej, teraz oczywiście zainteresowanie wzrosło. Prowadzone są aktywne poszukiwania w celu znalezienia kolejnych bohaterów, prawdopodobnie odnaleziono Logana.

I podobno Hollywood wykupiło prawa do filmowej adaptacji...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pojawili się goście celowo piszący do Fox News jaka to straszna gra, aby zagwarantować darmową reklamę twórcom. Jestem ciekawy czy stworzą jakiś materiał na temat tej gry i jak zareaguje na to Techland :laugh:

edit: Genialny filmik!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły trailer! Ale koniecznie sprawdźcie to: http://www.filmweb.pl/news/Po+sukcesie+zwi...dzie+film-70610

Jezeli filmweb (który nawet nie wspomniał, że to polska gra) nie robi ludzi w konia, to zapowiada się niezły [CIACH]... Aż patriota się we mnie budzi! :P

Wulgaryzmy nawet ocenzurowane są bolesne dla oczu. Proszę się wstrzymać od ich używania - Kawalorn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszna gra i amerykańcy próbujący zrobić szum o brutalności? Chyba nie zwrócili uwagi na znaczek PEGI 18 na początku.

Niesamowity trailer, tylko że mam teraz dziwne uczucia. W trailerze jest młoda rodzina która walczy o życie, a w grze docelowo będzie 4 bohaterów. Dużo chętniej zobaczyłbym ojca tej dziewczynki (alternatywnie matkę) jako grywalną postać z własną tożsamością, historią, itd. To pozwoliłoby na większe utożsamienie się z bohaterem, choć nie krytykuję pomysłu na czwórkę, którą będziemy grać.

Nie dziwię się, że wykupiono prawa do ekranizacji. Cieszy mnie fakt, że nie wyreżyseruje tego pan Boll.

Trochę smutne że wypuścili ten trailer przed premierą Bulletstorma. Wciąż na niego czekam, ale jakby już mniej.

Aha, rzeczywiście fizyka może być dużo bardziej realistyczna. Popatrzcie na zachowanie się ubrań i nie tylko - ktoś już o tym wspomniał. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie ten materiał się zapowiada, szczególnie podoba mi się to, że gra jest bardzo brutalna, wiele sposobów zabicia zombiaków. Tym bardziej cieszy to, że tą grę robi polski team ;) Czekam niecierpliwie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I niech ktoś mi powie że Polacy robią kiepskie gry :)

Od trailera do gry jeszcze kawał czasu i nie wierzę, że tak łatwo się niektórzy znowu nabrali na chwyt marketingowy o nazwie ''bombowy pierwszy trailer''. Zwiastun pomysłowy, ale ja się nad nim nie rozpływam. Ciekawy montaż i muzyka działająca na emocje. Do tego dużo krwi, szokujące obrazy i zombie, które jak wiadomo są obecnie modne. Trailer zdecydowanie wybija się ponad przeciętność, ale nie podzielam ogólnego zachwytu. Ot ciekawy zwiastun, dość obiecującej produkcji. Liczę, że Techland pójdzie za ciosem i wypuści jakieś info zanim gorączka opadnie.

wiele sposobów zabicia zombiaków

To jest już pierwszy gameplay? Bo nie wierzę, że takie wnioski można wysnuć na podstawie pierwszego trailera, który raczej ma na celu zapoznanie odbiorcy z tematyką i wprowadzenie w klimat. Nic więcej. :rolleyes

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trailer mnie wgniótł w ziemię i nie potrafię się pozbierać. Do tej pory nie widziałem tak potężnie ingerującego w emocje zwiastuna. Perfekcyjna robota, świetny montaż, muzyka budująca niepowtarzalny klimat... Istny fenomen.

Co do samej gry - kupię ją, obojętnie jaka będzie. Jak niemal każda polską produkcję. Zapowiada się nader obiecująco, ale wiadomo, że trzeba to wszystko brać na odpowiedni dystans. Mimo to liczę na grę dobrą. Mam nadzieję, że to nie za wiele.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi się po obejrzeniu trailera cała akcja z trailerami do pierwszego Dragon Age'a. Trailery robione na zamówienie przez zewnętrzną firmę nie mające nic wspólnego z grą.

Trailer nastawiony ostro na odpowiednią emocjonalną reakcję odbiorców. Zastosowano chyba wszystkie socjotechniczne chwyty, chyba wiem gdzie znalazł robotę były PRowiec obecnego premiera. Reakcja w stanach mnie nie dziwi, tam dzieci są święte i pokazanie drastycznej sceny śmierci małej dziewczynki musiało się odbić tam echem. Nie zdziwię się jak będą pikiety i palenie egzemplarzy gry na stosach.

Na zakończenie pozostaje zdjąć czapkę z głowy i pogratulować Techlandowi umiejętności robienia szumu. Oby na tym szumie gierka się chociaż zwróciła w końcu pierwsze wieści o DI były w którym 2002-3? Trochę kasy w tym do tej pory utopili.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczny trailer - przez niego wielu graczy ma zamiar kupna tej gry(ja się do nich zaliczam^^). Przez około 4 lata oczekiwałem jej, trailer przerósł moje oczekiwania. Oby gra też była świetna!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, trailer świetny. Skoro Techland tak się przyłożył do jego zrobienia to jest nadzieja że tak samo poważnie traktuje samą grę. Ale na litość boską TO TYLKO TRAILER!. Jeszcze nie było żadnego gameplaya z wersji alfa, żadnych wyjaśnień dotyczących spraw technicznych, żadnych info na temat broni czy trybu multi a wszyscy już deklarują że na pewno kupią tą grę. Jak kupujecie np. kartę graficzną to też dlatego że ma fajne pudełko i nadruk z Battlefielda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się ciekawie. Trailer w istocie świetnie zrobiony, Techland widać zna się na rzeczy. Sensowne posunięcie z takim oddziałującym na emocje filmikiem, jednak nie przesadzajmy z zachwytem - po prostu zastosowano tu dobry chwyt na odbiorcę, nic więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hastner

Dokładnie. Na razie jest to tylko "chłyt marketingowy"

@MarcinCallOffCthulhu

Ja też liczę na podobne emocjonalne zagrywki w grze w której z kimś się zżyjemy(a nawet zaromansujemy) a później staje się on zombie i trzeba będzie go zabić, jakieś momenty załamań i bezradności bohaterów w obliczu beznadziei sytuacji w jakiej się znaleźli. Liczę po prostu że w końcu potraktuje się temat zombiech bardzo poważnie, zagra na emocjach gracza a nie jak to zazwyczaj bywało z innymi produkcjami (nie tylko grami) gdzie zombie traktuje się groteskowo czy wręcz prześmiewczo.

Podobne emocjonalne zagrywki ostatnio zdarzyło mi się spotkać w grze Prey gdzie może nie było zombiech ale były momenty gdzie ciężko się pociągało za spust.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujawniono co nieco o o pierwszej postaci z czwórki głównych bohaterów.

http://deadisland.deepsilver.com/characters.php

Xian Mei - pochodzi z Chin, pracowała na Banoi jako recepcjonistka. Szybko się uczy i szybko biega, co pewnie nie będzie bez znaczenia :)

Co do trailera to nie będę się tu rozpływał. 2805356 osób na YouTube -lubi to- :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiler ofc bardzo mi się spodobał, a takie wyskoczenie po dwóch latach ciszy jest świetnym posunięciem marketingowym - bez poganiania, narzekania na przekładanie terminów i całej tej nagonki jaką mamy zwykle(a także komentarzy znawcy polskiego rynku, że zrobią badziewie). Teraz nagle wszyscy uznają grę za objawienie - i to nie tylko Polacy.

Co do bohaterów... widzę lekką i zwinną Chinkę, białasa z przerostem mięśni, murzyna z nadwagą w garniaku i latynoskę o opływowych kształtach. Znaczy te trzy ostatnie to raczej tylko przypuszczenie. Do tego walki wręcz i dość... kontrowersyjne momenty, lekko trącące Walking Dead(dziewczynka-zombi, czyli jeden z najlepszych momentów w pierwszym odcinku).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te cztery postacie mają być do wyboru na początku gry. Każda będzie sobą prezentowała inny styl rozgrywki- "białas z przerostem mięśnie", jak go kolega określił, będzie tankiem, a azjatka-hmm...nie wiem. Nigdy nie pojmowałem faktu wybierania postaci zwinnych i szybkich do walki wręcz, gdzie to siła decyduje o wygranej lub przegranej.

A jeśli nasza latynoska będzie uprawiać capoeirę, to z niecierpliwością czekam na jej odwzorowanie w FPP :wink:

Ciekawe, czy te postacie spotkać się będą mogły w grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...