Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fach3m

Co mógłbym wymienić ??

Polecane posty

Witam chciałbym się spytać co bym mógł wymienić w swoim komputerze żeby mieć więcej fps np w "CSGO"

Procesor AMD APU A8-6600K, 3.9GHz, 4MB

8 gigabajtów ramu tylko nie wiem jakiej firmy ;c

Karta graficzna MSI GeForce GT 730 4GB DDR3 

płyta główna to G1.Sniper A88X

 

 

Niestety nie mam dużej gotówki czy jest jakaś rzecz którą mógłbym wymienić nie dużym kosztem a zauważyć poprawę w wydajności ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procesor szałowy nie jest, ale sama wymiana karty graficznej powinna trochę pomóc.

Ile masz do wydania? I podaj jeszcze model i moc zasilacza (musisz odkręcić boczną ścianę obudowy i spisać z naklejki na zasilaczu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo nie mogę sprawdzić mocy zaśilacza no nie wiem 800 zł 

 

Godzinę temu, Dirian napisał:

Procesor szałowy nie jest, ale sama wymiana karty graficznej powinna trochę pomóc.

Ile masz do wydania? I podaj jeszcze model i moc zasilacza (musisz odkręcić boczną ścianę obudowy i spisać z naklejki na zasilaczu).

 

Takie zdjęcia wystarczą ? 

 

Godzinę temu, Dirian napisał:

Procesor szałowy nie jest, ale sama wymiana karty graficznej powinna trochę pomóc.

Ile masz do wydania? I podaj jeszcze model i moc zasilacza (musisz odkręcić boczną ścianę obudowy i spisać z naklejki na zasilaczu).

 

DSC_0025.JPG

DSC_0026.JPG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz w porządku.

Zmień kartę na GTX 1050 Ti - https://www.morele.net/karta-graficzna-palit-geforce-gtx-1050-ti-stormx-4gb-gdddr5-128-bit-hdmi-dp-dvi-box-ne5105t018g1f-975444/ - to już powinno dać niezły wzrost wydajności. Dalsze zmiany to już niestety wymiana procesora i płyty głównej, tu jak ma być tanio to najlepiej rozglądać się za używanymi i5 pod LGA 1155 (~ 350 zł procek, ~ 150 zł płyta główna).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...