Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Damian77777

Jak włączyc mikrofon w słuchawkach w grze ghost recon wildlands ???

Polecane posty

Hey

Kupiłem sobie takie słuchawy http://www.ceneo.pl/43013719

Ale mam problem.Nigdy nie wlaczalem mikrofonu podczas grania a teraz pomyslalem ze to moze byc fajne doswiadczenie.No i w oprogramowaniu słuchawek jest odznaczone jakoby mikrofon był wlaczony i nawet sam mikrofon sie swieci na czerwono wiec jest aktywowany.Natomiast w grze Ghost recon wildlands za aktywacje mikrofonu odpowiedzialny jest ten klawisz ~.

Niestety probowalem juz na wszystkei sposoby i [beeep] blada inni gadaja i ich słysze a ja mimo ze  wciskam ten przycisk i mowie to nikt mnie nie słyszy.Co jest nie teges ???

A moze do gier potrzeba zainstalowac jakis komunikator jak teamspeak albo cos ale ja nie wiem bo nigdy nie probowalem gadac przez mikrofon w czasie grania.

Czy ktos moze mi na to cos poradzic ???

Prosze o wyrozumialosc

POZDRAWIAM graczy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest udało sie tyle grzebalem az dało rade trzeba bylo wejsc w panel sterowania o w opcji nagrywanie gdzies dam ktora byla daleko ukryta i dopiero ja znalazlem zaznaczyc opcje "nasłuchuj tego urządzenia" co prawda na przyciskanie na klawiaturze dalej nie reaguje ale teraz normalnie juz non stop w wildlands gadam z graczami i mnie słysza :)
POZDRAWIAM I ZYCZE udanego weekendu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...