Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Omczak

Nvidia Surround

Polecane posty

Siemanko, ostatnio doszedł do mnie adapter mini displaport na d-sub żeby podłączyć drugi monitor pod kartę. 
Karta graficzna to palit jetstream gtx 970, najnowsze sterowniki wgrane na czysto. Może to śmieszne, ale chciałem zobaczyć jak zadziała tryb surround na dwóch monitorach (lg flatron M1921A oraz Samsung syncmaster 940n) podpiętych pod złącza - samsung pod adapter, natomiast lg pod złącze dvi. Wszystko gra, nawet udało mi się ustawić niestandardową rozdzielczość 1600x1280 na obu monitorach. 
No ale po wejściu w ustawienia nvida, konfiguracji nvidia surround  i zaakceptowaniu, jeden monitor przechodzi w stan oszczędzania energi, natomiast drugi jest cały czarny (co kilka sekund pojawia się biały migający kursor od myszy). -> tak się działo przed i po instalacji sterowników na świeżo, oraz zarówno na rozdzielczości natywnej 1280x1024@60 jak i w/w niestandardowej. 

Ktoś wie o co chodzi? Szukałem na stronie nvidii, i wszystkie wymagania się zgadzają - karta OK, ponoć ma działać na 1 GPU, według NV. 

Ps. Pomaga dopiero odłączenie jednego monitora i uruchomienie ponownie komputera...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...