Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

Już wkrótce!

Polecane posty

Łał - jest mój podpis :D

To zaszczyt znajdować się wśród najlepszych podpisów, mimo że mój nie wydawał mi się jakoś specjalnie wybitny ;)

Nie mniej - liczy się rezultat :)

Wysiłki forumowiczów zostały dobrze spożytkowane w całkiem ciekawej formie :)

Trochę trzeba będzie się nakombinować ze złożeniem, ale chyba warto? :P

Nie trzeba się martwić o przyszłe miesiące - w temacie z proponowaniem podpisów raczej był urodzaj :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no muszę powiedzieć że bardzo fajnie to wyszło :) teraz tylko musze wykombinować jak to wszystko do kupy poskładać żeby ładnie się prezentowało na biurku :P

Proponuję jednak powiesić na ścianę (A4 nie nadaje się na biurko).

Trochę trzeba będzie się nakombinować ze złożeniem, ale chyba warto? :P

Po świętach wrzucę rysunki ze stycznia i ogłoszę przetarg na przyszłe składy kalendarza.

Nie trzeba się martwić o przyszłe miesiące - w temacie z proponowaniem podpisów raczej był urodzaj :P
Fakt, te 52 karty jakoś się zapełni ;)

Co za rok, kalendarz zdzierak :P?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no muszę powiedzieć że bardzo fajnie to wyszło :) teraz tylko musze wykombinować jak to wszystko do kupy poskładać żeby ładnie się prezentowało na biurku :P

Proponuję jednak powiesić na ścianę (A4 nie nadaje się na biurko).

Oj tam drukarkę się wywali na środek pokoju (bo duża jest skubana :P) Książki i zeszyty to się przydadzą zima idzie będzie czym w piecu palić :) i już miejsce na kalendarz A4 na trójkątnej podstawce jest :D

Co za rok, kalendarz zdzierak :P?

Ja jestem za :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba się martwić o przyszłe miesiące - w temacie z proponowaniem podpisów raczej był urodzaj :P

Tak, nie żebym się chwalił, ale zawsze jak ja się dobiorę do tego tematu, przybywa kilkanaście nowych pomysłów :P (nie mówię, że wszystkie są dobre.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche nie rozumiem, dlaczego jeden podpis jest dwukrotnie, i to po kolei, ale to szczegol :) fajna sprawa z takim kalendarzem, problem w tym, ze ja drukarki nie mam :(

Fakt, te 52 karty jakoś się zapełni ;)

Co za rok, kalendarz zdzierak :P?

jak dobrze pojdzie to w przyszlym roku bedzie kalendarz na kazdy dzien :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra rzecz taki Lencowy kalendarz, a po wydrukowaniu wygląda jeszcze lepiej (a i przy okazji przetestowałem moje nowe urządzenie wielofunkcyjne Brothera, nie chwaląc się), ale teraz kombinuję, jak to wszystko poskładać do kupy, żeby było wygodne w użytkowaniu. Zastanawiam się na przykład nad możliwością zszycia poszczególnych stron i potem wyrywanie ich, ale raz, że w końcu się taki twór rozpadnie, a dwa - jak to przyczepić do ściany? Najlepiej by było nadziać to na takie specjalne kółeczka i potem tylko przekładać kartki do tyłu, ale to już wyższa techniczna szkoła jazdy. Albo jeszcze lepiej: okleić stronami wszystkie ściany, jeno trzeba mieć bardzo dużo wolnej przestrzeni ściennej, a ja cierpię na jej deficyt. Nic to, główkuję dalej.

Ale jakby ktoś wpadł na jakiś pomysł, niechże się podzieli! A za kalendarz, choć przysporzył nam nie lada kłopotów, bardzo dziękujemy, prawda, panie i panowie? 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja jest wydrukować i zrobić dziurkę w wszystkich stronach na środku na górze wbić gwóźdź w ścianę i zaczepić po prostu :) Dla ludzi trochę za dużo technicznie do przodu :P Tak wygląda dziurkacz Foto:)

Lub zmniejszyć o połowę wydruk i robić na trójkątnej podstawce z tektury :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie co do tego kalendarza w numerze 160

A wiec mam program adobe reader 7 i gdy otwieram wyskakuje mi coś tam że nie może otworzyć bo nie znaleziono ABSTRACTPPL i jak już otworzy to są ryskunk ale nie ma dat ja tylko kropki

czy jak zaktualizuje do wersji 9.0 to będzie chodzić ?

spodobał mi się ten kalendarz chciałem sobie go wydrukować ale bez dat to jednak bez sensu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam ten problem, same kropki, a trudno to czym edytować (mam do tego prawo żeby sobie dodać daty ?)

Mam 8.12 a kalendarz robiony chyba na 7.x (tak pisze we właściwościach)

Prosił bym o w miarę szybka odpowiedz bo stara chce żeby jej to wydrukować :P

PS: ja sobie wziąłem 3 kartki z bloku technicznego, skleiłem taśma, podkleiłem ścianki brzeszczotem (w poprzek z tyłu bo się zginały) i wyszło coś w tym stylu kl22_b.gif

Jeżeli wiecie o co chodzi. A kalendarz zszywaczem przyczepiony :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Mam odpowiedź na problemy niektórych osób z kalendarzem z numeru 160. Osobiście sam posiadam Adobe Readera 9 PL (nawet z rozszerzeniem na 10) i też mi brakuje niektórych elementów. Problem tkwi w brakującej czcionce "Abstractpl":

1~227.JPG

Teraz pytanie: co to za czcionka, że normalny XP SP3 jej nie ma? :P

Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...