Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Blaster'

Co sądzisz o oficjalnej stronie CD-Action?

Polecane posty

Witam serdecznie.

Mam pytanko, czy zastanawialiście się nad optymalizacją waszej strony pod urządzenia mobilne? Coś na wzór np. onet'u, gdy wchodzę na ich stronę przez telefon automatycznie ładuje mi się adres www.m.onet.pl, a strona jest dostosowana do telefonu.

Fajna rzecz biorąc pod uwagę wzmożoną liczbę artykułów o smartfonach pojawiających się w CDA.

Pozdrawiam :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm mogę dodać od siebie że forum czasem "zamula" bądź wcale się nie ładuje, oraz (używając google chrome) naciskając środkowym przyciskiem myszy, aby otworzyć adres w nowej karcie, otwiera się w obu kartach - starej oraz nowej... denerwujące.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to dziwne, ale odkąd pojawiła się nowa oprawa graficzna, nie czytam już tak dużo newsów, jak przedtem... Spodobały mi się za to oceny gier wystawiane przez użytkowników.

Czy wy też zauważyliście, że niektóre newsy dodają się "od środka", nie na pierwszej stronie? To uporczywy błąd strony CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wy też zauważyliście, że niektóre newsy dodają się "od środka", nie na pierwszej stronie? To uporczywy błąd strony CDA.

Sądzę, że niektóre newsy są po prostu "przyklejone", dlatego "dodają się od środka", aczkolwiek, to tylko moje przypuszczenia ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...