Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Blaster'

Co sądzisz o oficjalnej stronie CD-Action?

Polecane posty

mam kilka uwag do strony CDA.

- pierwsze to screeny. wypadałoby zrobić skalowanie do rozdzielczości użytkownika, bo niektóre duże screeny wychodzą daleko poza ekran. najlepsze wyjście to chyba popup, który się automatycznie dopasuje do ekranu, bo wątpię , że z tego co teraz się da zrobić wersję skalowaną, choć może nie znam się za dobrze :D również na pasku podglądu, gdzie są numery stron, przydałyby się przyciski NASTĘPNY i POPRZEDNI. to ułatwiłoby przeglądanie obrazów.

- druga sprawa to komentarze do newsów. można by wydłużyć ich długość? albo w ogóle jej nie ograniczać. po prostu wyświetlałoby się np. 150 znaków, a resztę posta (jeśli ktoś ma taką ochotę) może sobie rozszerzyć. poza tym ilość komentarzy na stronę mogłaby być większa.

Wypadałoby jeszcze wprowadzić komentarze do zwiastunów. Brakuje mi tego często :)

- Jeszcze mam uwagę co do buttonów na górze. Po kliknięciu na [NEWSY] i [FORUM] powinno od razu nas przenosić do tychże kategorii, bo po co klikać [FORUM] >> [Zapraszamy do archiwum newsów CD-Action] , skoro wystarczyłoby kliknąć tylko na [FORUM]

Jeżeli już te tematy były poruszane, to zignorujcie tego posta. Nie czytałem całego tematu, więc nie wiem.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna rzecz mi się nie podoba, a jest to raczej drobnostka - po kliknięciu na przycisk Forum powinniśmy być przenoszeni tam bezpośrednio, a nie klikać znowu na "Zapraszamy do dyskusji na forum CD-Action."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze troche zmian na forum :confused: niestety wg mnie nie do końca udanych np: dział z grami to znaczy pomocna dłoń ...jest tam totalny roz... rozpierducha hahah 100 tematów do jednej gry np : Stalker jeden temat o artefaktach i "jak znaleść lunete" pfff drugi temat gdzie znajde pancerz trzeci temat : skad wżiąśc broń taką czy inną ...no dla mnie to jest pomieszanie z poplątaniem :confused: poprzednio był jeden temat do konkretnej gry i było git a teraz 100 tematów na jedną gre .. poprzednia wersje forum była lepsza :whistling:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ostatnia zmiana mi się spodobała. Po prawo widać wszystkie nowe posty i tematy. Bardzo dobry pomysł, każdy może sprawdzić o czym inni teraz piszą. Wielki plus. No i newsy też są bardzo dobra forma :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona świetna, żadna inna gazeta o grach komputerowych nie ma takiej dobrej stronki i forum jak CDA !

Jeśli chodzi o kolor to mi czarny odpowiada, dla mnie to znak firmowy CDA. Tak trzymać !!!! :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorystyka dobra, ukad intuicyjny, ale dopiero po dłuższym obcowaniu ze stronką :P . Przyczepiłbym się do wyświetlanych screenów - by takowy zamknąc muszę przewijac obraz w prawo.

Co do forum, podobają mi się profile użytkowników.

Ogólem, ta strona to dobra robota :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...