Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Blaster'

Co sądzisz o oficjalnej stronie CD-Action?

Polecane posty

Bardzo fajny pomysł RoZy'ego. Tym bardziej, że możliwy do zrealizowania.

A ja mam taki trochę trudniejszy do zorganizowania. Gdyby strona mniej ważyła i byłaby bez tych elementów flash to byłaby rewelacja. Wiem, że ciężko jest to zrobić ale na moim sławnym już na tym forum łączu internetowym aby cała strona się załadowała to muszę czekać długo. BARDZO długo. Poza tym wszystko jest w miarę OK.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mack00 - to jest raczej trochę głupi pomysł(bez obrazy) ponieważ te flashe ułatwiają obsługę strony. Po za tym są tylko na samej górze więc tak dużo chyba nie ważą. A odciąć od samego forum nic raczej nie można(no chyba że byś chciał wywalić "Szybką ODP." ale dużo to by nie dało i niektórym utrudniło życie ;) )

@down - przecież nie mówiłem na serio z tą szybką odpowiedzą ;) Sam piszę prawie tylko z niej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego ucinać Szybką ODP? Sam z niej korzystam i byłoby to wielki utrudnienie dla mnie. Oczywiście rozumiem, że flash ułatwia WAM korzystanie ze strony. Sam wiem, bo w szkole wejdę sobie na stronę główną i trochę zwiedzę, gdyż w domu nie mam takiej możliwości. Zresztą gdybyś miał taką prędkość jak ja to też byś tak napisał :D

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NightPlayer - jeśli chodzi Ci o skórkę forum to jakiś czas temu zrobił konkurs na skórkę pod forum i wydaje mi się że albo nikt się nie zgłosił albo prace były słabe wiec nowych skórek na razie chyba nie będzie ;). Po za tym ta pasuje do strony głównej forum :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs był, ze trzy osoby napisały, że zrobią i nie dostałem żadnego projektu.

Oczywiście jeśli ktoś chciałby stworzyć jakąś nową skórkę dla forum sprawa jest otwarta i w takim wypadku proszę o kontakt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabłądziłem na forum i nie wiem gdzie pisać. Dlatego wale tu.

na stronie www.cdaction.com.pl można wchodzić i przeglądać różne galerie ze zdjęciami. <ciach> mnie ta wybierałka z numerami stron. Jest za mała i ciężko się wybiera. Zróbcie duże i okrągłe z jakimś bajerem!

Zapoznaj sie zasadami forum i pisania postów. W szczególności z działem netetykieta. - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko jedno zastrzeżenie do forum... jest tak fajne i ma tyle tematów i tak zróżnicowanych , że nie opyla (albo nie chce - jedno z dwojga :wink: ) mi się już wchodzic praktycznie na żadne inne :thumbsup:

A jeśli chodzi o stronę techniczną nie mam się do czego doczepic, a skórka jest fajniasta i pasi jakoś tak do klimatu CD-A... Jak dla mnie nie trzeba w tym temacie nic zmieniac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie mogę się przyczepić do strony CD Action. Obie skórki są fajne, ale ja używam tylko tej czarnej (choć zmieniłem raz na białą i też była spoko). :happy:

Strona CD Action pod każdym względem przewyższa stronę wszystkich konkurencyjnych czasopism.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stronka tak jak pismo, nie ma się do czego przyczepić ;] :biggrin:

tzn moze jedna mała propozycja, można by troche powiększyć dział newsy, bo na stronie tylko mieszczą się 3, a chciałbym żeby trochę więcej ich było widać, np chociaż 5 ostatnich, w zasadzie 3 czy 5 (niewielka różnica) ogólnie jest dobrze, ale nad tym można byłoby sie zastanowić. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie po layoutowym liście wygląda bardzo fajnie w stonowanych, czarnych barwach :] W każdym razie, moje gusta estetyczne są w 110% usatysfakcjonowane. Fajny wygląd, od razu można skoczyć do innych działów i jest flashowy podgląd ostatniego numeru CDA. Fajna taka zajawka :D Czyli ogólnie, bardzo na plus :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie napisać więc piszę tu, czemu czasami (tzn w miarę często) pod kalendarzem nie widnieje mój nick i ilosć postów dodanych od ostatniego wejścia i data i godzina ostatniego logowania, tylko napis Sprawdzam..., a gdy chcę dodać komentarz Nie mogę nawiązać połączenia z serwerem.. Wtedy też nie mogę głosować w sondach. Czemu tak jest i od czego to zależy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary Layout był taki sobie. Ten jest dobry i fajnie się przegląda i główną stronę oraz forum. Ale coś ostatnio strasznie przycina mi wasza stronka i strasznie długo się ładuje. Z forum to samo. No ale nic, najważniejsze, że działa :biggrin: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie oficjalna strona CD-A jest bardzo atrakcyjna i funkcjonalna. Na forum można porozmawiać na prawię dowolny temat. Jak ktoś nie kupił jakiegos numeru to może pobieżnie go tutaj sprawdzić :happy: Ogólnie jest to bardzo fajna stronka gdzie można podzielić się swoimi spostrzeżeniami z innymi <graczami>:):happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam taki dziwny problem z odtwarzaniem plików wideo na waszej stronie. Problem polega na tym, że mogę odtworzyć tylko jeden filmik. Kiedy chce sobie puścic drugi nie pojawia mi się obraz. Kiedy zrestartuje system sytułacja się powtarza moge sobie puścić dowolny filmik i on idzie ale kolejnego juz nie włączę. Na innych stronach ten problem nie występuje więc jest to troszkę dziwne. Niedawno zrobiłem format i postawiłem system od nowa ale problem dalej istnieje. Troszkę mnie to drażni zwłaszcza, że zapszestaliście zamieszczać zwiastuny gier na dvd.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mi strona CDA bardzo się podoba. Jest oryginalna, dojrzała. Jedynie w forum ciężko czasem mi się odnaleźć. Po dłuższym obcowaniu staje się to łatwe, jednak z tego co wiem i się pytam, początki na nim są trudne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...