Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Blaster'

Co sądzisz o oficjalnej stronie CD-Action?

Polecane posty

cda.pl jest już zajętą domeną.

virusmaxi - he he he... wolisz starego malucha czy nowe bmw ?

Mnie osobiście wkurza otwieranie stron w nowych oknach... i co jeszcze ? Te prościutkie, białe strony kojarzą się z epoką przedpotopową. No bez przesady, ludzie... nie wierzę, że komuś pasowała stara strona, bo miała 0,5 kilometra długości i była w przecudownym, białym kolorze (prostota i oldschool rulezz !) :)

Ehem... layout banalny ? Pokaż klasę ! Zrób lepszy i zapodaj, chętnie obejrzę :) Tylko pamiętaj, to ma być Twoja praca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd strony jest zdecydowanie ładniejszy w stosunku do tego, co było wcześniej...

Podobają mi się komentarze do newsów, pasek o forum na dole i nie trzeba zjeżdżać po stronie, jak to było wcześniej :P

Jedynie może przeszkadzać niemożliwość odtworzenia newsów w osobnych kartach i wyszukiwarka, ale to mały problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehem... layout banalny ? Pokaż klasę ! Zrób lepszy i zapodaj, chętnie obejrzę :) Tylko pamiętaj, to ma być Twoja praca.

"Zrób lepszy"

Co za bezsens, powiedz, czy krytyk filmowy MUSI umieć robić filmy? To znaczy że jak krytyk skrytykuje film, powie że jest żałosny, to znaczy że musi zrobić lepszy? Czy jak któryś z redaktorów da jakiejś grze ocenę dajmy na to 8, to znaczy że musi zrobić lepszą?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się zgodzić z użytkownikiem Adam_R. Virusmaxi napisałeś swoją wypowiedź nie jak przykładowy "krytyk filmowy" tylko jakbyś umiał lepiej stworzyć stronę niż ta, która jest wiec wypowiedź Adam_R jest zdecydowanie trafna w tym przypadku.

Moim hobby jest tworzeniem stron i wiem ile pracy trzeba czasami wnieść by taki podobny skrypt stworzyć. Jeżeli nie wiesz o co biega lepiej nie oceniaj, a jeżeli wiesz no to czas się doszkolić :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wizualnie - ciekawa

jeśli chodzi o czytelność - mniej

jedna rzecz, którą z miejsc bym się pozbył - komentarze pod newsami (za chwilę będzie tak jak w większości przypadków - PIERWSZY, DRUGI, TRZECI, FOTOMONTAŻ, jasiu śmietana, czuły wojtek i masa innych durnych tekstów, a nie wydaje mi się żeby redaktorom chciało się moderować i stronę i forum jednocześnie)

fajne są linki do poszczególnych działów forum, samo forum po liftingu - trochę słabsze (źle mi się pisze biało na czarnym, ale to moje zdanie. poza tym szary jest trochę przygnębiający)

generalnie zobaczymy jak się sytuacja rozwinie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, nie posądzałem was o plany umieszczania tak ogromnych bannerów. :P

Bannery sa ustandaryzowane i nie my wymyslamy ich wymiary - my mamy zagwarantowac dla bannerow o podanych wymiarach miejsce na stronie.

Sorry, poprzedni layout był dużo lepszy.

Kwestia gustu - o tym nie zamierzam z Toba dyskutowac.

jedna rzecz, którą z miejsc bym się pozbył - komentarze pod newsami (za chwilę będzie tak jak w większości przypadków - PIERWSZY, DRUGI, TRZECI, FOTOMONTAŻ, jasiu śmietana, czuły wojtek i masa innych durnych tekstów, a nie wydaje mi się żeby redaktorom chciało się moderować i stronę i forum jednocześnie)

Kto powiedzial, ze redaktorzy maja cokolwiek moderowac? Od moderowania sa moderatorzy. A tak sie akurat sklada, ze komentarze pod newsami sa zapisywane wlasnie na forum, wiec mozna je sobie moderowac tak, jak cala jego reszte, dawac - kasowac, dawac ostrzezenia itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie kolorystyka super... Stronka bajeracka moze troche az za bardzo ale taka powina byc strona o grach. Szkoda tylko ze skoro już pisana jest w XHTML to nie przechodzi walidacji WC3... Ale widać przy takich rozmiarach serwisu nie jest to takie proste.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, niech zostnaie, ale jedną rzecz trochę skiepściliście.

Ten bajer w którym można przeglądać CDA (tzn. parę stron :P) jest bardzo fajny, ale mam 2 zastrzeżenia -

1.Jeśli chcecie zakrywać oceny gier, to zróbcie lepszą cenzurę, bo ta jest beznadziejna, tak czy siak można się dowiedzieć jaka jest ocena, patrząc na kolory. Jeśli jest zielony, to już wiemy że gra ma ocenę gdzieś tak 8-10. Jeśli jest pomarańczowy, to wiemy że ocena jest ok.6. Bo liczbie tych "Prostokątów" też widać. Im mniej tym gorzej.

2.Nie da się wyrywać kartek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona jest (IMO) na prawde swietna. Najlepszym bajerem jest to "wirtualne CDA". Jesli bedzie to zastosowane do kazdego nowego numeru, to genialny pomysl i mysle, ze sie sprawdzi :) Tamta strona byla prosta, dzieki czemu fajna. Ta jest rozbudowana i "przebajerzona"-tez ciekawa :) Zobaczymy jak sie to rozwinie, na razie jest super.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Jeśli chcecie zakrywać oceny gier, to zróbcie lepszą cenzurę, bo ta jest beznadziejna, tak czy siak można się dowiedzieć jaka jest ocena, patrząc na kolory. Jeśli jest zielony, to już wiemy że gra ma ocenę gdzieś tak 8-10. Jeśli jest pomarańczowy, to wiemy że ocena jest ok.6. Bo liczbie tych "Prostokątów" też widać. Im mniej tym gorzej.

Jasne, oceny beda zaslaniane dokladniej - obecna prezentacje robilem na szybko i nie za bardzo mialem czas ja rzezbic.

2.Nie da się wyrywać kartek.

No to faktycznie - strona jest przez to do bani. Puknij sie w glowe.

Stronka bardzo mi się podoba. Jest o wiele wiele lepsza od poprzedniej. Moje podniecenie bardzo by wzrosło gdyby została już na zawsze (bo to jest chyba wersja beta i jeśli coś nie wypali to dadzą poprzednią strone mam racje ?) :D

Nie masz racji. To jest nowa strona. Widzisz tam gdzies info, ze to jest wersja beta? Poprawki beda nanoszone, ale nie bedzie zadnego powrotu do poprzedniego WWW.

Strona jest (IMO) na prawde swietna. Najlepszym bajerem jest to "wirtualne CDA". Jesli bedzie to zastosowane do kazdego nowego numeru, to genialny pomysl i mysle, ze sie sprawdzi :)

Tak, bedziemy tak pokazywac kazdy kolejny numer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to faktycznie - strona jest przez to do bani. Puknij sie w glowe.

Taki żart :P

I myślę że zamieszczanie tekstów o jakiejś grze w tej prezentacji, o której jest mowa na okładce jest trochę bezsensu, ponieważ patrząc na miniaturową stronę tego tekstu nie wiele więcej się dowiemy, jak po tytule na okładce... no ale tak czy siak, fajny bajer jest :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przykład ja :P Nie no strona fajna i te wszystkie bajery naprawdę robią wrażenie. Proponuję jeszcze dodać pod napisem "Kolejny CD-A juz za X dni" link do tematu z przeciekami - tak żeby był szybki i łatwy dostęp do takowych (o ile są). To tak od siebie chciałem dodać :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...