Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Blaster'

Co sądzisz o oficjalnej stronie CD-Action?

Polecane posty

Mimo iż mam odhaczoną opcję automatycznego logowania to za każdym razem gdy odwiedzam forum muszę się logować ręcznie. Nie jest to nic strasznego ale biorąc pod uwagę fakt że mam konta w na co najmniej kilkudziesięciu forach i na każdym mam inne hasło (w większości kompletnie nielogiczne ciągi cyfr i liter, dużych i małych na przykład: NiRs21Dr3 [ takiego hasła nie mam ] i czasem trudno jest mi przypomnieć sobie jakie mam hasło.

Ja mam ten sam problem, ale na szczęście nie mam wielkich kłopotów z przypomnieniem sobie hasła.

Samo forum jest fajne, choć przyprawia mnie o agorafobię, bo jest tyle tematów, że nie wiem co pisać;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona ogólnie prezentuje się przyzwoicie. Jest przejrzysta i prosta w obsłudze. Od strony merytorycznej też jest całkiem nieźle - codziennie (od poniedziałku do piątku) otrzymujemy porcję najświeższych nowinek ze świata gier. Jednej rzeczy mi tylko brakuje - możliwości komentowania newsów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj oj oj... To kiepski pomysł :P na forum zawsze można założyć (lub znaleźć) topic związany z jakimś newsem a gdyby można się było tak po prostu wpisać jak na (nie daj Boże) onecie to z tego by się zrobił za przeproszeniem BURDEL! A jeśli jest jakiś burak w stylu tych na onecie to raczej nie będzie mu się chciało szukać na forum :) I dzięki za to bogu

ps. Sorry za offtop xP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj oj oj... To kiepski pomysł :P na forum zawsze można założyć (lub znaleźć) topic związany z jakimś newsem a gdyby można się było tak po prostu wpisać jak na (nie daj Boże) onecie to z tego by się zrobił za przeproszeniem BURDEL! A jeśli jest jakiś burak w stylu tych na onecie to raczej nie będzie mu się chciało szukać na forum :) I dzięki za to bogu

O tak, to święta racja. Od komentowania jest forum. Newsy same w sobie pełnią tylko funkcję informacyjną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą.Dużo osób chciałoby się o was trochę dowiedzeć(w tym ja).Brakuje mi jeszcze segregacji tematów w np.grach.Czasami dwa tematy o jednej grze są na drugim koncu spisu.

Jeszcze mozna by bylo kasowac zablokowane tematy bo bardzo zasmiecają forum.No i więcej downloadu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o oficjalnej stronie CD-Action?

Strona jest zintegrowana z forum więc forum też skomentuję.

Zacznijmy od strony. Mogłaby się szybciej ładować. Zawartośc strony powinna być mniej "rozciagnięta"(chodzi o to że się strasznie ciągnie w dół). Pasowałoby to wszystko ładnie poukładac i zrezygnować z ramek przy świeżym mięsie i kopalnii gier. Menu na samej górze bardziej wyeksponować (np. jakimiś barwami). Wogóle wyglad strony sprawia wrażenie jakby była taka jakaś blada.

No i w miarę możliwości mozna by zamieszczac więcej newsów okołogrowych.

Swoją droga - czy nie chcielibiście stworzyć takiego dużego serwisu o grach? Z czasopismem Wam się udało to może czas wkroczyć w świat internetu?

Forum. Forum jest ogromne. Od groma tematów, wątków... Aby w tym wszystkim sie nie pogubić i aby obsługa tego była łatwa pasowałoby wprowadzić kilka modernizacji.

Chętnie zobaczyłbym Forum wyglądające jak lustrzane odbicie tego ze strony PC-Format.

Ich forum ma wiele opcji i rozwiązań ułatwiających i uprzyjemniających dyskutowanie. Ma ono bardzo wygodne opcje edycyji postów. Przejrzysty system oceniania użytkowników. Tutaj sa tylko ostrzeżenia. Tam użytkownicy starsi stażem mogą się oceniać nawzajem i wpisywać stosowne komentarze do tej oceny.

Forum PCF jest po prostu bardziej ergonomiczne. Strona też.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość plazmaster

Jak dla mnie jest niestety chyba najsłabszy element jeśli chodzi o CDA. Mianowicie strona mało oferuje. Ubogi download, mało efektowna szata graficzna i newsy często pisane z małym opóźnieniem. Ja rozumiem, że przecież redaktorzy też odpoczywają, ale ludzie czasem nie mogą się doczekać np. rozwiązania przecieku :P. I tu też chciałbym przejść do forum :). Jest bardzo rozbudowane, mnóstwo tematów, można pogadać prawie o wszystkim. Poruszane są aspekty gier, sprzętu, czasem jakieś śmiesznoty :P i inne offtopy. Spędzanie czasu na forum jest więc bardzo miłe, CHYBA ŻE pojawiła się nowa zagadka odnośnie zbliżającego się numeru, wtedy praktycznie nie da się napisać żadnego posta:/... Mała dostępność i baaaaardzo długie ładowanie tylko denerwuje. Więc jak dla mnie wiele rzeczy trzeba poprawić, ale na szczęście takie niedogodności wynagradzają np. moderatorzy :D. Wszystko jest sensownie i bez bluzg :P. Pozdro :)!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepiasz się (bez urazy). Dla mnie szata graficzna jest fajna, bez zbędnych bajerów i można wszystko szybko znaleźć. Co do forum to się z tobą "Plazmaster" w pełni zgadzam. Jest obszerne i (....)* poprostu każdy znajdzie jakiś ciekawy temat dla siebie.

* (....) - za dużo by tu pisać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Veto! Pomysł co najmniej bezsensowny, bo CD-A ma recenzować, a nie reklamować gry.

Mam "genialny" pomysł jak ukrócić pisanie z błędami na forum (chodzi mi o te najbardziej oczywiste, np: pisze z błendami). Lekarstwo: najnowszy Firefox. Ma autokorektę błędów więc jeżeli ktoś celowo robi błędy to będzie to widać - jak będą w poście byki - ostrzeżenie. Mielibyśmy forum bez ortografów (przynajmniej tych dużych) i ludzi którzy nie chcą pisać bez błędów. Wystarczy sprawić by forum można było otworzyć za pomocą FF. I problem z głowy - "dyslektyków" by ubyło a dałoby się czytać forum bez wrażenia, że 20% populacji to dyslektycy.

[/glupie pomysly]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większych zastrzeżeń nie mam. Ogólnie jest OK, aczkolwiek brakuje ładu i składu. Za duzo reklam... Myślę że lepsza szczera odpowiedź, niż wazeliniarstwo którego na forum CD-A nie brakuje, ba powiem że jest jego nadmiar.

Stronka klawa. a mnie się forum szybko ładuje. może dlatego że proc mam niczym innym nie obciążony???
nie rozumiem co ma proc do internetu ? to wystarczy że kupię sobie CORE 2 DUO za 5 000zł i będę miał łącza 10 Mb/s ?!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od niedawna kupuje zeby se cos poczytac i n zle jest ogólnie strona jest fajna gazetka tesh cda jest fajne i kilku moich koleguf reszty n znam ;]

CDA jezd faine bo ma durzo obrasuf, dlatego je kupujesz, bo czytać raczej nie potrafisz, a pisać to już na pewno - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od niedawna kupuje zeby se cos poczytac i n zle jest ogólnie strona jest fajna gazetka tesh cda jest fajne i kilku moich koleguf reszty n znam ;]

Uważam że po przeczytaniu tego posta Smuggler walnął na zawał i po prostu pikawa nie wytrzymała ja sam nie rozumiem takich ludzi :D Aha co do tego kolesia to chyba niedawno nauczyłeś sie czytać :shock:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys słyszałem (a może i nie) że strona miała zmienić szate graficzną. A czytałem to dawno a różnicy nie widzę, więc pytanie do admina - "Czy prace nad nową skórka sie poruszają czy sie tylko przesłyszałem?"

Strona jest łatwa do załapania i wszystko jest czarno na białym, choć już widac, że wśród odwiedzających się juz obyła i przydałoby się dla przyciagnięcia oka nad dłuższa chwilę troche nad nia popracować.

Ogólnie rzecz ujmując - stronka fajna ale mogłaby być lepsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...