Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Blaster'

Co sądzisz o oficjalnej stronie CD-Action?

Polecane posty

Gość Slaveous

Ja już pisałem kiedyś maila do redakcji w tej sprawie.

Strona wizualnie, jak strona - żadnych rewelacji.

Bardziej drażniące jest to, że cała tabela po prawej stronie (ta z newsami) wczytuje się nie miłosiernie długo. Nie wiem czemu, ale z lewą częścią nie ma takich problemów.

I nie jest to wina łącza bo mam 2mbit/s...

Poza tym - za rzadko aktualizowane są te newsy o czym też wspominałem. Choć teraz, gdy CormaC się wziął za to jest troszkę lepiej to ciągle nie to. Strona powinna żyć. Nie będę wymieniał jak to jest zrobione u konkurencji ale... strona jest poprostu zbyt martwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam łącze 512, ale mnie sie wczytuje natychmiastowo (korzystam z Firefox'a i Opery), więc moze to wina IE jeżeli takowym sie posługujesz. Choć czasami występują błędy i strona, albo się nie załaduje, albo są błedy w URL.

A co do strony- bez fajerwerków, ale przejrzysta. Nowa szata graficzna będzie lepsza i ładniejsza (fajnie, że będzie odliczanie do pokazania się następnego numeru).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze zeczywiscie. Dawno nie patrzylem na stronke a tu w top 10 takie jaja.

Wgielo mnie to i tyle. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko u mnie co jakiś czas przy starcie strony wyskakuje flashowa reklamówka?

Reklama reklamą, ale to flashowe badziewie to zmora polskiego internetu i fajnie by było, gdyby nie wszyscy tak katowali swoich użytkowników. Niech sobie w to miejsce będzie nawet gigantyczny zwyczajny banner na samej górze strony, byleby to nie było to wyskakujące okienko.

Ja wiem, że to można blokować ale chodzi o zasadę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle co to jest te top10?Gothic 3 jeszcze nie wyszedł,a potem kangurek Kao 2 gry i MaluchRacer 2(= orgazm :lol: jak to było w reklamie 8) ) I jak można głosować na inne gry spoza tej dziesiątki???

Wystarczy wpisać na pasku niżej interesujący nas tytół, wyszukać i zagłosować - chodź starszych hitów nie znajdziemy :(

Stronka generalnie oki! W pracy szybko się wczytuje :D

Czekam na oficjalnie zakończone prace na Liftingiem Layouta... ładniejszy jest... chyboj :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję żeby w "numerach archiwalnych" przy recenzjach napisać jaką ocenę dana gra dostała. Gdyż ja np. zacząłem kupować CDA od nr. setnego i

niewiem jaką ocenę dostała jakaś starsza gra(a czasami to by mi się przydało(mniemam iż niektórzy też tak mieli) Co myślicie o tym? :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do liftingu. To ten link już długo jest, wszystko wydaje się kompletne, ale ten lifting jeszcze nie został zastosowany. To znaczy, że pewnie cały czas jest usprawniany i dodawane mogą byc niektóre sugestie, więc powinien być dopracowany i nic nie powinno huknąć(oby :D ).Uwaga! Ten temat jest chwilowo szatański gdyż ma 666 odpowiedzi! Strzeżcie się!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reaoerius napisał:

Anglik napisał:

ja sondze ze jest kiepska , jak na takie pismo to sie powinni bardziej postarac

A ja sądzę, że najpierw zanim coś uznasz za kiepskie to spójż na siebie.

No włosnie kufa no hy hy hy spójrz na soebie kufa hy hy hy

(nie umiem tak udawać xD)

Dobra a tak na temat to ogólnie strona sama w sobie jest niezła. Ma parę niedoróbek ale najbardziej wkurza mnie forum...

Podejrzewam że większość osób wie o co mi chodzi. Dla przykładu:

1. Mimo iż mam odhaczoną opcję automatycznego logowania to za każdym razem gdy odwiedzam forum muszę się logować ręcznie. Nie jest to nic strasznego ale biorąc pod uwagę fakt że mam konta w na co najmniej kilkudziesięciu forach i na każdym mam inne hasło (w większości kompletnie nielogiczne ciągi cyfr i liter, dużych i małych na przykład: NiRs21Dr3 [ takiego hasła nie mam ;)] i czasem trudno jest mi przypomnieć sobie jakie mam hasło.

2.POTWORNIE wkurza mnie to że nie ma sensu używać szybkich guzików funkcji np. pogrubienia tekstu, bo kiedy coś napiszę i potem stwierdzę że chcę pogrubić jakiś element to kody funkcji i tak (na upartego) pojawią się na końcu :evil: :evil: :evil:

3. Dochodzi do tego jeszcze parę mniejszych błędów.

Ogólnie mówiąc zarówno strona główna jak i forum mają błędy tak samo jak inna każda strona internetowa.

W skali do dziesięciu dał bym stronce 6+/10 za forum :twisted:

A oceniając osobno stronę główną i forum to było by:

Główna: 8/10 za samo ułożenie wszystkiego i dostępność bez przełażenia przez 7 tys stron by przeczytać jeden artykuł.

A forum? 5/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...