Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GABEN

Słuchawki do grania proszę o szybką odpowiedź

Polecane posty

Do czego będą podłączone? Szukasz headsetu, czy samych słuchawek (bez mikrofonu)?

Generalnie Cloudy II różnią się od I głównie dołączoną średniej jakości dźwiękówką na USB, więc jeżeli nie jest Ci ona koniecznie potrzebna, to dopłata jest raczej bez sensu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, webtom napisał:

Do czego będą podłączone? Szukasz headsetu, czy samych słuchawek (bez mikrofonu)?

Generalnie Cloudy II różnią się od I głównie dołączoną średniej jakości dźwiękówką na USB, więc jeżeli nie jest Ci ona koniecznie potrzebna, to dopłata jest raczej bez sensu.

Najlepiej żeby były z mikrofonem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak mniemam do zintegrowanej karty? 
 

W każdym razie jak szukasz czegoś z mikrofonem to Cloud to najlepsza opcja. Przy czym do Cloud II nie ma sensu dopłacać, bo ta dźwiękówka co tam dają jest badziewna.

Ewentualnie jeszcze Easars Vortex, ale one w muzyce będą gorzej się spisywać. Za to w grach gdzie ważne jest pozycjonowanie będą lepsze od Cloud.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Dirian napisał:

Czyli jak mniemam do zintegrowanej karty? 
 

W każdym razie jak szukasz czegoś z mikrofonem to Cloud to najlepsza opcja. Przy czym do Cloud II nie ma sensu dopłacać, bo ta dźwiękówka co tam dają jest badziewna.

Ewentualnie jeszcze Easars Vortex, ale one w muzyce będą gorzej się spisywać. Za to w grach gdzie ważne jest pozycjonowanie będą lepsze od Cloud.

A do takiego oglądania filmów na youtube gdzie ktoś coś mówi się nadadzą te słuchawki co mi podałeś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Dirian napisał:

Szczerze mówiąc to nie chce mi sięoglądać tego filmiku, ale patrząc po miniaturce to nic ciekawego tu nie widzę...

Easary mają pilot do regulacji głośności. Mikrofon mają bardzo dobry, zresztą tu masz test - http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje/sluchawki/easars-vortex/

Nie chodzi mi o filmik tylko o opis...

Ktos sprzedaje sluchawki za 200zl nowe, wiec sie martwie ze jak sa nowe za 300 a ktos za 200zl a korzystal z nich tylko 1godzine, to moga byc byle jakie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Dirian napisał:

Dałem ci link do obszernego testu - przeczytaj i sam wywnioskuj czy są coś warte.

Mimo wszystko wezmę chyba hyperx cloud 1, ze względu na to że można sobie przyczepić do bluzki, co prawda gorzej się niby słyszy na boki w grach ale jeszcze się zastanowię.

A jakbym tak miał dołożyć, to za ile byłyby jakieś dobre słuchawki do muzyki jak i do gier?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku słuchawek z mikrofonem wielkiego wyboru nie ma, do muzyki i gier to się nadają np. Sennheiser G4ME ONE, ale cenę mają zabójczą. Do tego trzeba by dokupić do nich jeszcze kartę muzyczną a to dodatkowych kilka stówek. Do Cloudów w sumie też by się przydała ale one nawet na integrze się dobrze spisują.

Ewentualnie pomyśl nad słuchawkami bez mikrofonu, np. Superlux HD 668B i do tego osobny mikrofon, czy to przypinany czy też stojący. Te słuchawki wypadają świetnie i w grach i w muzyce, a przy okazji są tanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dirian napisał:

W przypadku słuchawek z mikrofonem wielkiego wyboru nie ma, do muzyki i gier to się nadają np. Sennheiser G4ME ONE, ale cenę mają zabójczą. Do tego trzeba by dokupić do nich jeszcze kartę muzyczną a to dodatkowych kilka stówek. Do Cloudów w sumie też by się przydała ale one nawet na integrze się dobrze spisują.

Ewentualnie pomyśl nad słuchawkami bez mikrofonu, np. Superlux HD 668B i do tego osobny mikrofon, czy to przypinany czy też stojący. Te słuchawki wypadają świetnie i w grach i w muzyce, a przy okazji są tanie.

miałem słuchawki creative fatality, też w cenie 100zł jak te co polecasz superluxy, i dźwięku dobrego to one nie miały a jak wziąłem słuchawki za 300zł to od razu inny lepszy dźwięk

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fatal1ty to akurat przykład plastikowego badziewia z jeszcze bardziej plastikowym brzmieniem - zrównywanie ich z Superluxami na podstawie ceny to grube nieporozumienie.

Za Cloudami przemawia wbudowany mikrofon i solidniejsza konstrukcja, jednak dźwiękowo ciężko powiedzieć, czy stoją wyżej od HD668B (czy HD669, gdyby zależało Ci na dobrej izolacji).

Z droższych od SL słuchawek masz choćby Rockmaster OE, czy Somic V2 - dalej też dałoby się znaleźć coś fajnego (np. K240, czy K240 MKII?), choć im lepsze słuchawki, tym bardziej warto by było dokupić do nich dedykowaną kartę dźwiękową.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2017 o 23:44, webtom napisał:

Fatal1ty to akurat przykład plastikowego badziewia z jeszcze bardziej plastikowym brzmieniem - zrównywanie ich z Superluxami na podstawie ceny to grube nieporozumienie.

Za Cloudami przemawia wbudowany mikrofon i solidniejsza konstrukcja, jednak dźwiękowo ciężko powiedzieć, czy stoją wyżej od HD668B (czy HD669, gdyby zależało Ci na dobrej izolacji).

Z droższych od SL słuchawek masz choćby Rockmaster OE, czy Somic V2 - dalej też dałoby się znaleźć coś fajnego (np. K240, czy K240 MKII?), choć im lepsze słuchawki, tym bardziej warto by było dokupić do nich dedykowaną kartę dźwiękową.

ok tylko przypomninam ze zalezy mi na sluchawkach do grania w gry takie jak CS:GO, rainbow six siege zebym wiedzial z której strony słysze króki np z dołu czy z góry 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, GABEN napisał:

ok tylko przypomninam ze zalezy mi na sluchawkach do grania w gry takie jak CS:GO, rainbow six siege zebym wiedzial z której strony słysze króki np z dołu czy z góry 

Nie wiem jak jest w przypadku dwoch pierwszych modeli podanych przez @webtoma, ale te AKG maja dobre pozycjonowanie. I tak jak juz bylo wspomniane, do dobrych sluchawek warto dokupic jakas zewnetrzna karte dzwiekowa czy nawet DAC, zeby moc cieszyc sie oferowanymi przez nie mozliwosciami w pelni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wypadają pod tym względem dobrze, jak nie bardzo dobrze.

I ze względu na planowane użycie mikrofonu, raczej celowałbym w normalną kartę dźwiękową (celem ewentualnego wyjaśnienia - DAC to "karta dźwiękowa" obsługująca jedynie sygnał wyjściowy).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...